Tłumaczenia w Sopocie

Nasz blog zadedykowaliśmy w całości zagadnieniu, jakim są tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne i ustne. Jako, że sami paramy się tłumaczeniami zawodowo, tłumaczenia przysięgłe i zwykłe nie mają dla nas żadnych zagadek.

Opierając się na naszym doświadczeniu w tłumaczeniach, poprzez publikację artykułów tematycznych chcemy informować np. jak zostać tłumaczem przysięgłym, jakie tłumaczenia dokonywane są przez pojedyncze osoby, jakie dokumenty należy przetłumaczyć do rejestracji samochodu, kupionego poza granicami kraju, jakie tłumaczenia weselne są niezbędne, aby w urzędzie stanu cywilnego wziąć ślub z cudzoziemcem, jakie tłumaczenia dokumentów są wymagane przy zapisach na polskie uczelnie itp. Oferujemy bezpłatne bazy tłumaczy i agencji tłumaczeń, informując o ich specjalizacjach. Nie wszyscy tłumacze realizują tłumaczenia prawnicze, lekarskie, techniczne czy tłumaczenia stron internetowych, dlatego warto, abyś wiedział, gdzie szukać takich ofert.

Prezentujemy także informacje, jak zostać tłumaczem przysięgłym, jak wygląda test na tłumacza przysięgłego i jak się do niego najodpowiedniej przygotować. Staramy się obserwować aktualne trendy w branży tłumaczeniowej i na bieżąco publikować je dla czytelników naszego bloga

Dodaj komentarz