Specjalizacja w Niemczech

Celem Treatmed jako biura pośrednictwa pracy dla lekarzy w Federalnej Republice Niemiec jest umożliwienie Ci zdobycia zatrudnienia w niemieckiej służbie zdrowia. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy w Federalnej Republice Niemiec, pomożemy Ci w znalezieniu pracy dla lekarza bez specjalizacji.

Jesteśmy świadomi, jak trudno jest tuż po studiach dostać się na specjalizację w Polsce, dlatego pomożemy Ci znaleźć pracę w niemieckiej klinice lub przychodni. W Treatmed nie tylko wyszukujemy oferty stażu, ale też wspomagamy Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Pomagamy nabyć niezbędne kwalifikacje językowe. Prowadzimy współpracę z kompetentną lektorką języka niemieckiego, która Cię przygotuje do zdania specjalistycznego egzaminu językowego Fachsprachenprüfung.

Oprócz tego, że pomożemy Ci znaleźć specjalizację na terenie Niemiec, zadbamy też o formalności, wspierając Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki licznym kontaktom z różnymi medycznymi szpitalami i placówkami urzędowymi, staramy się w jak największym stopniu umożliwić Ci rozpoczęcie pracy jako lekarz. Sprawdzamy kompletność składanych przez Ciebie dokumentów, zwracamy uwagę na ulepszenia, jakie warto zapisać w życiorysie oraz organizujemy hospitacje w szpitalach. Pomagamy uzyskać aprobację (Approbation).

Staramy się, żeby nasza komunikacja z Tobą jako kandydatem była jak najbardziej przejrzysta i informujemy o wszystkich pojawiających się procesach. Korzystając z pośrednictwa Treatmed, możesz być pewien, że nie trafisz na niesprawdzonego lub nieuczciwego pracodawcę. Nasze oferty zawsze się zgadzają ze stanem rzeczywistym – dostajesz od nas sprawdzoną informację dotyczącą warunków pracy oraz wynagrodzenia.

W razie jakichkolwiek trudności z pracodawcą, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy nieścisłości, a gdyby zaszła taka konieczność, pomożemy zmienić Ci miejsce pracy na terenie Niemiec.

Dodaj komentarz