Lodowisko Kraków – Błonia

Fanów łyżew zapraszamy na Błonia w Krakowie na największe lodowisko pod chmurką. Tafla lodowiska o powierzchni 1200m2 gwarantuje wystarczająco miejsca dla każdego. Ponadto szaleństwu może oddawać się 160 uczestników. Zapewniamy bezpieczeństwo również dla najmłodszych – dysponujemy osobną taflą, o powierzchni 100m2, gdzie na dzieci czekają pingwinki ułatwiające naukę jazdy. Nasza obsługa z pomocą maszyny do pielęgnacji lodu, tzw. rolby dba o najwyższą jakość tafli. Wszystkie łyżwy są suszone na profesjonalnych suszarkach, a następnie ozonowane. Oferujemy także ostrzenie łyżew. Przy lodowisku znajduje się również wypożyczalnia łyżew, gdzie do dyspozycji oddajemy nowoczesny, profesjonalny sprzęt: łyżwy włoskiej firmy Roxa, pingwinki do nauki jazdy oraz darmowe kaski dla dzieci.

Lodowisko na krakowskich Błoniach jest otwarte codziennie: w niedzielę, poniedziałek, worek, środę oraz czwartek w godzinach od 8:00 do 23:00, natomiast w piątek i sobotę w godzinach od 8:00 do 24:00.

Wszystkim chcącym podszkolić swe umiejętności zapewniamy profesjonalnego trenera. Dysponujemy również pomocą medyczną w nagłych przypadkach. Dla grup szkolnych oferujemy atrakcyjną ofertę promocyjną.

Wszystkich wygłodniałych zapraszamy do naszego punktu gastronomicznego – gdzie na wszystkich czeka gorąca herbata, kawa oraz przekąski – frytki, zapiekanki, kiełbaska z grilla i hot-dogi.

Dodaj komentarz