Gotowy projekt garażu

Istnieją rozliczne projekty garaży. Zdołamy na przykład wziąć w rachubę takie wyjście jak garaż blaszany. Dość popularnym sposobem jest też konstruowanie garażu z płyt ogrodzeniowych, powiązanych z konstrukcją dachu z blachy trapezowej. Takie wyjścia są tanie, ale na pewno nie będą dobrze komponowały się z sąsiedztwem, w szczególności, jeśli znajdują się blisko rewelacyjnie wykończonego domu. Ich funkcjonalność również będzie stała pod znakiem zapytania. Trzeszczące drzwi garażu blaszanego czy straszący wyglądem dach z pewnością nie będą solidnym rozwiązaniem na lata.

Jeżeli postawiliśmy już dom, to zapewne w schemacie domu uwzględniony był projekt garażu. Jak najbardziej musi on być odpowiednio wbudowany w projekt domu, tak aby był głównie sprawny, ale i by odpowiadał architektonicznie do pozostałych zabudowań.

Najlepszym rozwiązaniem, podczas gdy stawiamy dom, będą projekty garaży murowanych – wolnostojących albo przyległych do budynku. Taki garaż będzie efektywny i posłuży nam bardzo długo.

Dodaj komentarz