Blendery Bosch

Praktycznie każdy blender Bosch w konfiguracji dedykowanymi akcesoriami może pełnić rolę pełnoprawnego robota kuchennego. Zastosowanie tarcz pozwalają na tarcie ziemniaków lub innych warzyw korzeniowych. Łatwa obsługa oraz zmienny tryb prędkości w 12 położeniach daje możliwość regulacji poziomu rozdrobnienia. Rozciągliwy przewód pozwala na swobodne przemieszczanie się w kuchni na przykład przy blendowaniu zup na krem.

Kto doceni blendery Bosch?

Docenią go młode mamy które nie mają czasu na przygotowanie posiłków tradycyjną metodą. Blender firmy Bosch pomoże rozdrobnić zupkę tak by najmłodsi domownicy mogli cieszyć się jej smakiem. Również osoby które darzą zamiłowaniem rozmaite wypieki będą zadowolone z opisywanego urządzenia. Blender łatwo ubija pianę z jajek czy śmietanę, łatwy w czyszczeniu. Końcówki z powodzeniem można czyścić w zmywarce.

Do zakupu przekonuje również design. Oczywiście nie jest to najważniejsza kwestia jednak chcemy aby sprzęty kuchenne pasowały do wystroju naszej kuchni. Blendery Bosch to również klasyczny wygląd w stonowanych kolorach szlifowanej stali z czarnymi detalami co stanowi minimalistyczne połączenie które zawsze jest w modzie.

Dodaj komentarz