Zegarki wosjkowe

Zegarki wojskowe będą idealnym prezentem dla chłopców, którzy marzą o tym, by walczyć w armii. Ich dizajn do złudzenia przypomina te modele, które są noszone przez żołnierzy. Wszystkie zostały wyposażone w dodatkowe opcje, przydatne w czasie obozu, szkoły przetrwania czy biwaku. Proponujemy zwłaszcza na dzień dziecka!

Zegarki tego typu produkowane są przede wszystkim przez niezastąpioną jeśli chodzi o nowoczesne technologię markę Casio. Jak się okazuje, Japończycy dominują w tym biznesie, bo zaraz za Casio warto wymienić Seiko. Podobne zegarki projektowane są też przez postradziecki Vostok i amerykański Timex.

Czego się możemy spodziewać po dizajnie zegarków wojskowych? Barw takich jak te stosowane w kamuflażu: głębokiej zieleni wpadającej w brunatne tony khaki, szarości, czasem czerni, brązów. Przede wszystkim zaś klasycznego wojskowego deseniu moro. Takie zegarki zdecydowanie nie pasują do eleganckiego ubioru, za to do swobodnego młodzieżowego – jak najbardziej.

Wszelkie informacje na temat tych zegarków, dostępnych modeli oraz ciekawych dodatkowych opcji w nich umieszczonych, dostępne są na stronie https://luxtime.pl/zegarki-wojskowe

Dodaj komentarz