Zabawki kaszubebe

Bywają dni kiedy nie chcemy być dorośli … czasami preferowalibyśmy powrócić do tamtych swawolnych dziecięcych chwil spędzonych na szalonych zabawach, skakaniu po łóżkach, robieniu z świeżo wypranych zasłon i taboretów namiotu , a potem ukrywaniu tam swoich najważniejszych skarbów.

Teraz zabawki czy mebelki mają nie mniejsze znaczenie dla milusińskich, jak kiedyś dla nas. Poza drobnym wyjątkiem : teraz bywają bardziej funkcjonalne , Eko i przy okazji poucza angielskiego .Kolorowe i niepowtarzalne zabawki ekologiczne to spełnienie odwiecznych dziecięcych marzeń.

Najlepiej, kiedy powstają z sercem i miłością, są piękne, ale i praktyczne. Najlepiej byłoby, gdyby podobały się i dzieciom i ich rodzicom, a takie są właśnie meble oeuf oraz mebelki w BAVI .

Sklep internetowy bavi.pl zaistniał jako złączenie pasji architekta i życiowej misji mamy. Dla właścicielki sklepu, która sama jest mamą dwójki dzieciaków jakość zabawek, ich niezniszczalność i funkcjonalność są najważniejsze podstawą. Nowoczesne pościel dla dzieci to połączenie nowoczesnego designe oraz potrzeb dziecka.

Dba o to by oferowane mebli inspirowały, cieszyły I rozwijały, testując większość na swojej rodzinie .

Dodaj komentarz