Www.therapywarsaw.com

Www.therapywarsaw.com

Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna dla małżeństw i związków nieformalnych prowadzona przez dwoje psychoterapeutów: mężczyznę i kobietę.

Trudności i konflikt w związku są najczęstszą przyczyną, dla której partnerzy decydują się na konsultację w Centrum (innym powodem może być również szukanie sposobów rozwoju relacji czy małżeństwa). : otwartych konfliktów, samotności, problemów seksualnych, braku nadziei, zrozumienia czy zaufania; niemożliwości wyjścia poza utarty – nierzadko bolesny – sposób postępowania.Bardzo często w czasie pracy terapeutycznej okazuje się jednak, że te trudności tworzą możliwość nie tylko na znalezienie skutecznych rozwiązań, ale na zbudowanie bardziej satysfakcjonującego związku, gdzie obie strony mogą bardziej uczestniczyć i z którego mogą w pełniejszy sposób korzystać.

Pary udające się na psychoterapię par są w każdym wieku, wywodzą się ze wszystkich warstw społecznych, kultur, są różnej orientacji seksualnej, mają różną kondycję zdrowotną. Psychoterapia dostępna jest (też psychoterapia małżeńska w Warszawie) po polsku lub po angielsku.

Centrum Rozwoju dla Par zlokalizowane jest w bardzo cichej okolicy centrum Warszawy, z miejscami parkingowymi oraz łatwym dojazdem warszawską komunikacją miejską. Więcej informacji o Centrum, w czym psychoterapia może być pomocna i informacjach praktycznych można dowiedzieć się na stronie.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2189752, Długość geograficzna: 20.991698600000063

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 18.01.2020 02:00:09)
  • yahoo: 15 (ostatnio: 30.01.2018 15:07:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz