Wspólnota mieszkaniowa Okólnik

Wspólnota mieszkaniowa Okólnik została przejęta przez firmę Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o. Były to bardzo ważne wydarzenie dla naszego osiedla. Dotychczasowe firmy zajmujące się nieruchomościami nie dawały sobie z niczym radę, odkąd prowadzi nasze sprawy firma Status to nasze życie stało się spokojniejsze.

Dlaczego wybór odpowiedniej firmy zajmującej się nieruchomościami jest kluczowy?

Odkąd w moim osiedlu wspólnota mieszkaniowa Okólnik została wprowadzona firma Status, która zajęła się wszelkimi sprawami administracji, remontów, prawnymi aspektami dużo spokojniej żyje się na tym osiedlu. Dlatego Wspólnota mieszkaniowa powinna być powierzona w dobre ręce. Bez tego będą notoryczne i ciągłe spory pomiędzy mieszkańcami.

Na co zwrócić uwagę?

Wspólnota mieszkaniowa Okólnik ma bardzo dobrze rozwiązane sprawy prawno – finansowe. Dlatego od tego powinno się zacząć. Należy sprawdzić, czy osoba, która ma się zajmować Waszą wspólnotą ma wiedzę na temat wszelkich spraw życia prawnego oraz finansowego. Od tego zależy bardzo dużo. Między innymi to w jaki sposób są rozwiązywane sprawy finansowania remontów oraz wszelkich czynności związane z kosztami.

Dodaj komentarz