The Story | www.thestory.pl

The Story | www.thestory.pl

Agencja interaktywna The Story to niesamowity zespół ludzi, którzy doskonale wiedzą, jak realizować cele za pomocą nowoczesnych narzędzi. Wykorzystując najnowsze zdobycze techniki przenoszą na wyższy poziom marketing cyfrowy, tworzenie i opowiadanie narracji czy cały proces komunikacji z potencjalnym klientem. Co szczególnie znaczące, nie działają tylko w obszarze biznesowym. Ich projekty pomagają w rozwoju także organizacji pozarządowych czy władz lokalnych.

Pracownicy i projektanci z The Story wiedzą, że aby zdobyć zaufanie klienta dzisiaj, trzeba mu udowodnić swoje kompetencje jeszcze zanim złoży zamówienie. Temu służy blog na ich stronie internetowej. Wielu być może poprzestanie na samej jego lekturze, mniemając, iż takie teoretyczne przygotowanie pozwoli na oszczędności i samodzielne wykonanie potrzebnych aplikacji czy innego oprogramowania.

Choć blog ten jest bardzo wartościowy i merytoryczny, to jednak w ten sposób nie da się przekazać doświadczenia. Forma ta ogranicza ilość informacji, jakie trzeba by przekazać. Nie da się napisać wszystkiego i uwzględnić wszelkich uwarunkowań, na jakie należy zwrócić uwagę przy realizowaniu danego projektu. W The Story zdajemy sobie sprawę, że dobre przygotowanie oprogramowania pod kątem UX i designu to bardzo praktyczna wiedza.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 01.05.2019 09:51:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz