Tadex S.C.- Obróbka CNC

Tadex S.C.- Obróbka CNC

Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b zajmuje się numeryczną obróbką metali i obróbką skrawaniem na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i w obróbce skrawaniem metali w sposób tradycyjny skutkuje tym że działalność firmy Tadex S.C. jest wybitnie bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to główne podmioty działania tej firmy. Załoga firmy to pokaźny zespół działający w branży przetwórstwa metali od wielu lat. Doskonali profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie skrawania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. ma w ofercie również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak i detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych wyłącznie dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane oprogramowaniem komputerowym (Computerized Numerica Contrl) to baza nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu urządzeń CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli drogi tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Dodatkowo oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest wyjątkowo nowatorska flota w postaci nowoczesnych maszyn służącychdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Idealnie wyposażona hala produkcyjna zapełniona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Przedsiębiorstwo usługowe Tadex S.C. przedstawia swoją ofertę na poważanych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka CNC metali. Ich oferta reklamowana była między innymi na kongresach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Maszyny numeryczne do obróbki skrawaniem CNC jakimi pracuje firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

  • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej EAGLE 25 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
  • Automat obróbki tokarskiej EAGLE MINI TURN posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
  • Automat obróbki tokarskiej CNC HYUNDAI KIT 450 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Centrum tokarskie DUGARD 42 TT (42 SUB) posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
  • Automat obróbki tokarskiej KNUTH FANUC 0T posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat obróbki tokarskiej TAKANG FANUC 0T posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat obróbki tokarskiej WASHINO L-70 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy Tadex S.C z Częstochowy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7829291, Długość geograficzna: 19.04496819999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 14.04.2021 13:48:05)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 25.08.2017 11:18:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz