Szpicruta Devo Secret Garden

Szpicruta Devo Secret Garden

Marka Devo znana jest wśród fanów BDSM jako dostawca gadżetów doskonałych do przesuwania granic w zakresie erotyki winy i kary. Produkuje rekwizyty, które można kupować w całych seriach lub osobno. Każdy z gadżetów zapewnia innego rodzaju doznania, ale wszystkie skupiają się na jednym: dawaniu rozkoszy tym, którzy z nich korzystają. Szpicruta Devo Secret Garden będzie więc jednym z klasycznych gadżetów, tych, których nie może zabraknąć w prawdziwym Czerwonym Pokoju.

Szpicruta Devo Secret Garden jest klasycznym modelem tego narzędzia. Wygodna rączka została ozdobiona czerwonym jedwabiem haftowanym na złoto, przypominającym dalekowschodnie tkaniny. Jej długa witka wykonana z plecionej skóry zakończona jest płaską szpadelką, która jest odpowiedzialna za najintensywniejsze doznania.

Pamiętajcie o tym, by zawsze, kiedy wprowadzacie do sypialni pieszczoty oparte na bólu i BDSM, najpierw ustalić bezpieczne słowo. Ponieważ szpicrutą można wyrządzić sobie krzywdę, zatracając w bolesnym uniesieniu, warto postanowić, jakimi słowami będziecie stawiali sobie granicę.

Więcej gadżetów Devo z tej linii, a także inne wersje kolorystyczne szpicruty, znajdziecie pod adresem: https://releve.pl/pl/1184-szpicruta-devo-secret-garden-collection.html


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 10.04.2019 07:22:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz