Szkolenie AML

Szkolenie AML

Jeśli Twoja działalność wiąże się z rachunkowością, usługami finansowymi lub prawnymi, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, ewentualnie prowadzisz własny komis lub handlujesz szlachetnymi towarami – sprawdź czy nie dotyczy Cię obowiązkowe szkolenie AML. Jest to obowiązek nałożony przez ustawę. Za jego niedopełnienie grożą surowe kary, łącznie z zakazem działalności lub więzieniem.

Szkolenie AML – element większego systemu

Wątpliwości związane z obowiązkową analizą i kontrolą transakcji rozwieje kontakt z ekspertami. Wsparcie iAML polega na kompleksowym wdrożeniu odpowiednich procedur związanych z prowadzeniem działalności. Mają one na celu zabezpieczenie przed praniem brudnych pieniędzy. Jednym z elementów jest oczywiście szkolenie AML, które pomoże Twoim pracownikom być na bieżąco w tym temacie. Profesjonalne podejście i dopasowanie wszystkich informacji do konkretnej formy działalności jest receptą na sukces.

Doskonałe zabezpieczenie

Wzorce procedur, rejestr wykonanych transakcji oraz szkolenia AML ochronią firmę przed podejrzeniami o nielegalną działalność. Uszczelnienie procesów jest rzeczywistym zabezpieczeniem przed oszustwami i „ciemnymi interesami”, których każdy przedsiębiorca na pewno chce uniknąć. Fachowe wsparcie da odpowiedź na wszystkie pytania.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 11.07.2018 13:18:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz