Szkoła pływania dla niemowląt Mali Nurkowie

Szkoła pływania dla niemowląt Mali Nurkowie

Jako cztery instruktorki szkoły pływania dla niemowląt Mali Nurkowie chcemy dziś opowiedzieć Państwu, jak przedstawia się nasz pomysł na naukę pływania dla najmłodszych i jaka jest nasza główna myśl.

Przede wszystkim zakładamy, że najlepszymi instruktorami dla własnych dzieci są rodzice. Kiedy przekazują im wiedzę, budują autorytet, a kiedy wspierają w jej wykorzystywaniu, tworzą niepowtarzalną i silniejszą niż cokolwiek innego więź. Na rozwijaniu tych dwóch relacji staramy się skupiać.

Właśnie dlatego to rodzicom przekazujemy wiedzę z zakresu poprawnego zachowania w wodzie. Zmieniamy radosne pluskanie w zajęcia dydaktyczne. Z jednej strony chodzi nam o to, by wesprzeć rozwój fizyczny malucha, wzmocnić jego układ ruchowy, krążenia i oddechowy, ale też by uchronić przed utonięciem.

W jaki sposób dziecko korzysta na takich zajęciach? Ponieważ dzięki spotkaniom w szkole pływania dla niemowląt od pierwszych miesięcy przebywają w grupie innych dzieci, lepiej rozwijają się społecznie. Mają też większą świadomość własnego ciała. Co ciekawe, odciąża się też ich układ kostno-stawowy, co pozytywnie wpływa na późniejsze raczkowanie i naukę chodzenia.

Szkoła pływania dla niemowląt Mali Nurkowie zaprasza!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 20.05.2019 01:50:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz