Stolik w stylu skandynawskim wysoki

Szukasz nowych mebli do swojego mieszkania? Wyporządzasz salon lub inne pomieszczenie? Stolik w stylu skandynawskim wysoki to świetny produkt, który ozdobi Twój dom. Jest to stolik kawowy, jednak może on świetnie sprawdzać się w roli stolika przy łóżku lub stolika w przedpokoju na klucze lub stolika w salonie. Jest to uniwersalny mebel, który sprawdzi się w wielu miejscach.

Uniwersalność oraz solidność mebli skandynawskich Wykonany z najwyższej jakości materiałów oraz dobrze zakonserwowany będzie służył przez wiele lat. Dodatkowo jego styl będzie pasował do wielu wnętrz. Zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Stolik w stylu skandynawskim wysoki dostępny jest w sklepie internetowym Domodes. Dostępny jest w formie rodziny stolików od marki SQUARE. Oznacza to, że są dostępne 3 rozmiary stolików kawowych.

Parametry stolika SQUARE Stolik w stylu skandynawskim wysoki został zaprojektowany tak, aby zmieściło się na nim wiele niezbędnych przedmiotów codziennego użytku. Zmieści się na nim laptop, chusteczki higieniczne oraz kubek. Pod głównym blatem mieści się mniejszy blat, tworząc małą szafeczkę na książkę lub inne przedmioty.

Dodaj komentarz