Snooker Kraków

Klub Diament zaprasza na snooker Kraków! Klub bilardowy, w którym można zrelaksować się przy grze w różne gry, nie tylko w bilard. W Klubie dostępne są inne różne rozrywki. Gra w darta, czyli potocznie zwane rzutki jest równie częstą rozrywką wybieraną przez naszych gości. Kolejnym elementem są piłkarzyki oraz karaoke.

Snooker Kraków – liczy się sprzęt

Organizowane rozgrywki bilardowe w Klubie Diament są na wysokim poziomie ze względu na dwa czynniki. Pierwszym z nich jest wysoko wykwalifikowana obsługa. Wszystkie rozgrywki są rozgrywane przez mistrza gry, pod okiem którego przeprowadzane są wszelkie rozgrywki. Kolejnym czynnikiem jest wysokiej jakości sprzęt. Klub posiada osiem stołów do snooker Kraków. Każdy z nich posiada certyfikat, który jest akceptowany przez Światowe Federacje Bilardowe. Kije są wykonane z wyselekcjonowanego litego drewna klonowego.

Sportowa dusza Klub Diament

Jeśli sport to Wasze hobby i regularnie oglądacie rozgrywki sportowe to Klub Diament zaprasza na mecze i inne ważne wydarzenia sportowe, wyświetlane na dużym ekranie. Zapraszamy do wspólnej zabawy i niezapomnianych wieczorów! 🙂

Dodaj komentarz