Sklep zoologiczny online Animalia | szeroki wybór i szybka dostawa!

Sklep zoologiczny online Animalia | szeroki wybór i szybka dostawa!

Animalia – sklep zoologiczny online, który działa już od 2004 roku. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów dla zwierząt domowych. Dzięki szybkiej dostawie i ekspresowym kurierom codziennie realizuje nawet kilkaset zamówień, które są później wysyłane do całej Polski i Europy. Profesjonalni kurierzy oferują także dostawę z wniesieniem do domu na terenie Warszawy i okolic – pełna lista obsługiwanych miejsc na stronie naszego sklepu zoologicznego online.

Więcej plusów dostawy? Dostarczamy paczki nie tylko w typowych kurierskich godzinach, lecz także popołudniami i wieczorami (nawet do 21) – dzięki temu osoby, które pracują długo, mają szansę zamówić u nas produkt i otrzymać go bezpośrednio do domu.

W szerokiej ofercie sklepu zoologicznego online Animalia znalazły się najróżniejsze zabawki, dodatki, derki dla koni i wszystko, czego mogą potrzebować jeźdźcy podczas opieki nad końmi czy jazd. Animalia to także specjalistyczne karmy dla zwierząt, produkty do pielęgnacji, suplementy, witaminy, odżywki. W sklepie zoologicznym online bez wychodzenia z domu zaopatrzyć można nie tylko psy i koty, lecz także króliki, najróżniejsze gryzonie (w tym posiadamy specjalistyczne karmy dla świnek morskich), gady, rybki i… konie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 30.04.2019 17:26:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz