Rowy

Nieduża wieś rybacka położona w zasięgu terytorialnym gminy Ustka będąca również malutkim portem morskim ma wśród turystów niemałe grono stałych klientów. Jest to miejsce nad morzem z charakterem oraz klimatem, czego właśnie poszukują mieszkańcy dużych aglomeracji pragnący odmiany od mocno zurbanizowanych terenów.

Rowy noclegi w domkach letniskowych czynnych przeważnie jedynie w sezonie, ale również w domach mieszkańców oraz pensjonatach powstających jak przysłowiowe grzyby po deszczu na uliczkach wytyczonych na terenach, gdzie uprzednio pasło się bydło oferuje od ręki.

Sielskość Rowów, a równocześnie dostęp do infrastruktury turystycznej w postaci bazy noclegowej, restauracji i barów, usług wszelkiego rodzaju, dają komfort wypoczynku na wczasach nad Bałtykiem. Jeżeli ktoś z planujących w tym miejscu wakacje lub wczasy nie zarezerwuje wolnych pokoi zawsze może pojechać do miasteczka portowego, siedziby gminy, a tu Ustka noclegi znajdzie dla was bez wątpienia. Do Ustki łatwiej dojechać tu niż do Rowów, gdyż to wczasowe miasto nad Bałtykiem posiada stałe połączenie autobusowe z wielkimi aglomeracjami oraz znanymi kurortami położonymi na przeciwległym końcu Polski jak Zakopane czy Karpacz.

Do Rowów zaś jeśli nie dysponujemy własnym środkiem transportu można dojechać korzystając z połączenia autobusowego realizowanego na trasie Słupsk Rowy.

Dodaj komentarz