Remedium na zimowe troski

Remedium na zimowe troski

Zima to czas, gdy człowiek wystawiony jest na wpływ niesprzyjających czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, mróz, niska wilgotność powietrza, gwałtowne zmiany temperatury, oraz przebywanie w klimatyzowanych i ogrzewanych przestrzeniach. Faktory te wywołują odwodnienie tkanek oraz naruszenie powłoki ochronnej, która spełnia funkcję zabezpieczającą. Tkanka staje się zaczerwieniona, podrażniona, mało elastyczna i szorstka. W sezonie zimowym przede wszystkim sugerowane są procedury, które nie tylko odżywiają skórę, ale także polepszą nasz nastrój.

Za krótkie dni, deszczowa pogoda, niedostatek promieni słonecznych, chłód nie nastrajają nikogo pozytywnie. Aby poczuć się lepiej, należałoby spróbować odpowiednich zabiegów. Rozkoszne procedury pomogą oderwać się od rzeczywistości i zapomnienie o zimie. Zabiegi z wykorzystaniem wysokiej temperatury oraz właściwych procedur odprężających głęboko odprężą twoje ciało oraz wzmocnią organizm. Wysoka temperatura redukuje bóle, poprawia cyrkulację krwi, wywołuje lepsze odżywienie skóry. Wynikami dodatkowymi jest rozluźnienie mięśni i oddziaływanie odprężające.

Odprężający masaż z wykorzystaniem kamieni wulkanicznych – najlepsze masaże Warszawa

Masaż taki oddziałuje na cały organizm, przynosząc równowagę ducha i ciała. Skóra po zabiegu jest bardziej ukrwiona, dotleniona i odżywiona, też zyskuje elastyczność i jędrność. Kamienie wulkaniczne używane do zabiegu mają działanie zdrowotne i relaksacyjne. Efektywnie odprężają wszystkie mięśnie i korzystnie działają na cyrkulację krwi. Temperatura wulkanicznych kamieni grzeje i okrąża cały organizm, dlatego masaż ten rekomendowany jest przede wszystkim w mroźne dni.

Aromaterapia i peeling ciała.

Zabieg aromaterapeutyczny polecany jest dla osób zestresowanych, żyjących w największych miastach dla wyciszenia i odprężenia. Wykorzystywane olejki zapachowe w połączeniu z umiejętnościami masażysty podczas zabiegu, wywołują ukojenie, wyciszenia i błogości. Dodatkowo olejki działają detoksykująco i rewitalizująco, tkanka jest odżywiona i nawilżona. W skład zabiegu wchodzi masaż twarzy i głowy, masaż całego ciała i peeling.

Zdecyduj się na wizytę w Spa Warszawa.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.09284659999999, Długość geograficzna: 21.041229899999962

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 55 (ostatnio: 09.04.2021 16:42:37)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 19.05.2016 01:19:46)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz