Recenzje książek

Recenzje książek

Coraz większa liczba czytelników wybiera kolejne pozycje literackie do przeczytania, czytając recenzje książek w internecie. Ale czy warto się nimi sugerować?

Przed przejściem do czytania jakiejś opinii, niezależnie od tego czy pozytywnej czy negatywnej, warto pamiętać o tym, że recenzje książek pisane są zazwyczaj spontanicznie, często pod wpływem różnych emocji (czasem w ogóle nie związanych z daną książką), a nie raz zostają nawet sfabrykowane przez, opłacone przez konkurencję, firmy. Najważniejsze, to zachować zdrowy rozsądek i kierować się własnymi zainteresowaniami oraz intuicją.

Dobrze napisane recenzje książek, to recenzje które przedstawiają zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy danej pozycji literackiej, w sposób konstruktywny. Nie zdradzają też za wiele z fabuły, co jest dość częstym problemem wśród recenzji dostępnych w internecie. Wyszukując recenzji na temat konkretnego tytułu, warto przeczytać przynajmniej kilka różnych opinii, przed podjęciem decyzji czy chcemy po nią sięgać czy też nie. Portal o książkach, na którym znajdują się ciekawe i dobrze napisane recenzje książek to: https://nakanapie.pl/recenzje.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 14.01.2020 07:08:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz