Produkcja lakierów samochodowych

Produkcja lakierów samochodowych

Sporządzane poprzez Multichem materiały lakiernicze uzyskiwane są na nowoczesnych maszynach i są tworzone z maksymalnej poziomu materiałów, z myślą o klientach kładących dużą wagę na gatunek, stabilność,łatwość aplikacji i obróbki. seria, stworzonych przez nas powłok oraz podkładów daje powłoki zarówno, jednocześnie ochronne jak i dekoracyjne. Zapewniane przez nas materiały do lakiernictwa występują w dużym wyborze i umożliwiają całościowe rozwiązania dla rozlegle rozumianego wytwórstwa, w tym głównie pojazdów. Naszym założeniem jest dokładne obserwacja potrzeb rynku i rozwijanie go, umożliwiając klientom z z każdego kraju paletę coraz rozleglejszej listy produktów. Pośród wytwarzanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znaleźć można między innymi: lakiery bezbarwne, podkłady, utwardzacze, akceleratory, żywice, dodatki uelastyczniające.

Preparaty lakiernicze

Firma Multichem z lokalizacją w Luboniu jest jedną z pierwszoplanowych firm w kraju w zakresie produkcji lakierów samochodowych. proponujemy całościowe rozwiązania a także specjalistyczne wyroby w sferze motoryzacyjnych remontów oraz szeroko rozumianej technologii powlekania. działamy w ponad 50 krajach za pośrednictwem naszych przedstawicielstw a także dystrybutorów. Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na niezawodny technologiach,metodach,procedurach a także doskonałego gatunku surowcach. Wskutek tego, a także przy użyciu specjalistycznych linii produkcyjnych, zaawansowanego laboratorium a także zespołu specjalistów tworzymy wyroby najwyższej poziomu w szerokiej rozpiętości kolorów. Wyprodukowane w naszej fabryce powłoki są proste w użyciu a także gwarantują optymalne odzwierciedlenie kolorów i niezmienne, efektowne tony.

Obok lakierów barwnych w naszym asortymencie znajduje się również lakier bezbarwny samochodowy. Posiada on parametry gwarantujące doskonały wynik polerowania, a także wysoki blask. Ponadto jego wysoka przejrzystość pozwala na niemalże idealne odzwierciedlenie pokrytych nim powierzchni.

Mieszalnia lakierów samochodowych

Kompleksowym receptą w zakresie mieszania lakierów są opracowane przez Multichem systemy kolorów a także systemy doboru kolorów, które zapewniają szybkie i proste dopasowanie barwy. Tak jak sytuacji metodzie bazującej na rozpuszczalnikach jak i wodorozcieńczalnej, zawartość systemu to: zbiór barwników, aplikacja recepturowa, waga, a także katalog kolorów. Z ich pomocą mieszanie lakierów umożliwia szybkie i proste dokładne odzwierciedlenie wymaganej barwy. Zrozumiałość opracowanych u nas systemów doboru koloru zapewnia że każda mieszalnia lakierów samochodowych może stosować je z sukcesem.

Lakier samochodowy

Wymogi użytkowników wymagają od dostawców powłok artykułów o szerokim zbiorze ról, sprecyzowanych barw, urozmaiconych struktur powierzchni, a także szybkich czasów dystrybucji. Lakiery przemysłowe Multichem oferują optymalny kompleks powłok dla każdej powierzchni, a także każdego podkładu gwarantujący ekstremalną odporność, ochronę antykorozyjną a także wartości wyglądu. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u producentów maszyn dla budownictwa, środków transportu, wyposażenia magazynowego, wytwórców zbiorników, konstrukcji stalowych, okuć meblowych, kompresorów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.35377889999999, Długość geograficzna: 16.890714000000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 29 (ostatnio: 05.08.2021 03:11:22)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 13.08.2015 00:54:56)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz