Plaża

Plaża

Gdy nadchodzi upragniony czas urlopu wielu z nas myśli – plaża! Wypoczynek nad morzem, relaks w promieniach słońca i brak obowiązków – to wizja idealnego wyjazdu. Jeśli ktoś nie może opuścić swojego domu na dłużej, w wielu miastach nad rzekami lub innymi zbiornikami wodnymi znajdziemy namiastkę nadmorskiego klimatu.

Plaża – co ze sobą zabrać?

Przede wszystkim zadbajmy o wygodę i bezpieczeństwo. Koc lub odpowiednia mata przydadzą się do komfortowego ułożenia się na piasku. Nie można również zapomnieć o ochronie przed słońcem – za pomocą np. parasola. Przyda się on również w momencie nagłej zmiany pogody, gdy zacznie kropić deszcz lub wiać wiatr. Jeśli chcemy się osłonić przed innymi plażowiczami, możemy pomyśleć o parawanie.

Rozrywka

Plaża może być znakomitym miejscem na zabawę – nie tylko dla dzieci. Oczywiście dla nich podstawą będą łopatki, grabki i wiaderka do piasku. Starsi zapewne docenią zestawy do różnego rodzaju plażowych gier – siatkówki, piłki nożnej czy badmintona, a także akcesoria do pływania i nurkowania. Do transportu przydadzą się poręczne torby.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 17.10.2018 03:19:05)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz