Perfumy Pani Walewska

Perfumy Pani Walewska

Perfumy Pani Walewska, produkowane przez warszawską firmę Miraculum, to propozycja dla kobiet lubiących klasyczne, eleganckie propozycje w dobrych cenach.

Odsłonę Classic zaprezentowano 1971 roku i pomyślano jako przeznaczoną dla pań dobrze czujących się, nosząc intensywne zapachy. Według francuskiej kompozycji śmiało połączono akordy konwalii, róży i jaśminu. Intensywność tych perfum sprawia, że mają tylu zwolenników, co przeciwników. Są zapachami mocnymi, niemal wieczorowymi, nawet trochę duszącymi, przywodzącymi na myśl te uwielbiane przez starsze pokolenie. Wersje White i Sweet Romance perfum Pani Walewska znajdą jednak miejsce także w kosmetyczkach konsumentów ceniących świeższe nuty zapachowe.

Zdecydowany charakter i niska cena przesądziły ostatecznie o tym, że produkt nie stracił na popularności aż do dziś. Zapakowany jest niezmiennie w kobaltowy flakon ze złotymi akcentami.

Perfumy Pani Walewska to dobry prezent na przykład dla cioci czy babci. Bardzo możliwe, że ich aromat przywoła minione wydarzenia i stworzy okazję do wspomnień.

Oprócz perfum w linii produktów Pani Walewska znajdą się też dezodoranty, kremy do twarzy i balsamy do ciała.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.09.2018 08:38:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz