Pellet drewniany z nanosrebrem

Pellet drewniany z nanosrebrem to jeden z rodzai podłoża dla kawii domowej, czyli potocznie świnki morskiej. Przed zakupieniem zwierzaka należy się zastanowić, jaki rodzaj podłoża zakupić. Warto pamiętać, aby był dobrze dobrany do zwierzaka oraz do naszych preferencji zapachowych.

Jak wybrać rodzaj podłoża dla świnki morskiej?

Pellet drewniany z nanosrebrem to jedna z możliwości, jednak nie jedyna. Dostępne są na rynku oraz w sklepie Cziko trociny wytwarzane z kukurydzy cukrowej, które stanowią dobrą zabawę dla zwierzaka, jednocześnie pochłaniając wilgoć i przykre zapachy, są w pełni naturalne oraz ulegają biodegradacji. Kolejną możliwością jest siano da gryzoni. Przypomina ono naturalne środowisko zwierząt.

Jakie ma właściwości pellet drewniany z nanosrebrem?

Jest to naturalna ściółka, którą produkuje się ze sprasowanych trocin drzew iglastych. Dodatkowo jest on wzbogacony o jony nanosrebra, które mają zastosowanie aseptyczne i dezynfekujące. Jego główną zaletą jest aktywne zwalczanie bakterii i grzybów oraz zwalczanie nieprzyjemnych zapachów. Produkt jest bezpieczny i nieuczulający, przyjazny dla małych dzieci i całkowicie biodegradowalny. Można go zakupić na stronie internetowej sklepu Cziko.

Dodaj komentarz