Office 2016

Office 2016

Office 2016 to uznany pakiet biurowy, szeroko rozpowszechniony na komputerach w firmach, szkołach. Jeśli Twój komputer ma zatem posłużyć do pracy oraz nauki, dobrze jest zaopatrzyć się w ostatnią stabilną wersję tego pakietu – czyli Office 2016. W naszej porównywarce cen można znaleźć kilka wersji produktu.

Po pierwsze, Office 2016 dostępne jest w wersji na Windows, jak również na Maca. Po drugie, istnieje od dawna obowiązujący podział, który większości z Was będzie znamy – na wersję Home oraz Professional. Wersja Home jest przeznaczona dla użytkowników domowych oraz dla małych firm – z kolei licencja Professional jest z tego względu przygotowana dla zastosowania typowo firmowego. Kolejnym wyborem, którego należy dokonać, jest rodzaj licencji – licencja Box albo ESD.

Box to oprogramowanie wraz z nośnikiem fizycznym – a zatem z płytą, na którą nagrany jest program. Z kolei ESD do licencja elektroniczna – generowany dla każdego zakupionego produktu jest unikalny klucz rejestracyjny, za pomocą którego dowolna kopia programu staje się legalne. Warto pamiętać, żeby licencja była kupowana wyłącznie na stronach, które zasługują na zaufanie – np. w dobrych sklepach internetowych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 19.07.2018 11:04:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz