Oczami maluszka karty kontrastowe

Oczami maluszka karty kontrastowe

Szukasz prostych zabawek edukacyjnych dla Twojego maleństwa? Chciałabyś pomóc swojemu dziecku w rozwoju już od pierwszych dni życia? Wbrew pozorom na rynku dostępnych jest coraz więcej edukacyjnych zabawek nawet dla bardzo małych dzieci. Zwiększa się świadomość, że rodzice mogą przyczynić się do rozwoju maluszka już od pierwszych dni życia, a nawet jeszcze w czasie ciąży, np. poprzez czytanie książeczek „do brzucha”.

Ciekawą opcją są oczami maluszka karty kontrastowe stworzone przez wydawnictwo Tato robi książki. Karty kontrastowe oczami maluszka to dziewięć dużych planszy, na których znajduje się osiemnaście czarno-białych ilustracji z dodatkami koloru żółtego. Zabieg ten pozwala stymulować rozwój dzidziusia. Oczami maluszka karty kontrastowe prezentują zwierzaczki, rośliny i inne elementy. Karty można powiesić nad łóżeczkiem dziecka, przyczepić do karuzeli lub wózka albo po prostu dać do zabawy. Niemowlę szybko zacznie rozróżniać kolory, kontrastowe odcienie będą regularnie stymulować jego rozwój.

Tato robi książki to wydawnictwo, które tworzy piękne akcesoria i zabawki edukacyjne dla najmłodszych. Dzięki ich produktom w prosty i przyjemny sposób przyczynisz się do rozwoju różnych umiejętności Twojego dziecka. Zacznij od oczami maluszka kart kontrastowych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 10.04.2019 03:01:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz