Nova kosmetyki

Jeżeli masz alergiczną i wrażliwą skórę, potrzebujesz w 100% naturalnych kosmetyków i preparatów, które nie będą podrażniały delikatnego naskórka. Na polskim rynku istnieje wiele producentów naturalnych, ekologicznych kosmetyków. Jednak zdarza się, że pomimo zapewnień producentów na etykiecie, w składzie produktów można znaleźć uczulające parabeny i sztuczne barwniki. Jak zatem wybrać, skuteczne oraz ekologiczne preparaty dla osób ze skłonnościami do podrażnień? Najlepiej wybrać takie produkty, które pozytywnie przeszły testy dermatologiczne, np. Nova kosmetyki.

Nova kosmetyki to wysokiej jakości polskie produkty, przeznaczone dla alergików i osób ze skłonnościami do różnych podrażnień skóry. Jak przekonują producenci, Nova kosmetyki nie posiadają w swoim składzie parabenów GMO, sztucznych barwników oraz silikonów. Preparaty marki Nova są hypoalergiczne, zawierają wyłącznie anturalne, bezpieczne dla skóry składniki.

Nova kosmetyki zostały poddane wnikliwym testom dermatologicznym (na możliwość podrażnienia, uczulenia skóry). Kosmetyki były testowane przez osoby cierpiące na alergie oraz ze skłonnościami do podrażnień. Przeprowadzone testy nie wykazały negatywnych działań produktów na skórę. Co więcej, dały bardzo dobre wyniki i dużą skuteczność korzystnego działania na skórę.

Dodaj komentarz