Najlepsze czytniki ebooków

Najlepsze czytniki ebooków

W dzisiejszych czasach, czytniki e-booków stają się codziennością. Na pewno nie zastąpią całkowicie książek papierowych, ale są jednak świetną ich alternatywą – zwłaszcza na wyjazdy, czy w podróży, na które niekoniecznie chcemy zabierać ciężkie książki. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kilka najlepszych czytników ebooków i doradzić, jak wybrać taki sprzęt.

Czym kierować się przy wyborze?
Najlepsze czytniki ebooków powinny być dostosowane do Waszych potrzeb. Jeśli czytasz niewiele, nie potrzebujesz najdroższych opcji pełnych różnych ulepszeń i technicznych usprawnień. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie dnia bez książki – najlepiej dopłacić trochę i kupić sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach i wytrzyma dużo. Dobrze postawić na odpowiednie filtry, aby nie razić oczu przy czytaniu.

Jakie są najlepsze czytniki ebooków?

Nie będę tu polecać żadnych konkretnych marek. Wskażę po prostu, jakie parametry powinien mieć doskonały czytnik.
Po pierwsze – pamięć minimum 8GB. Dzięki temu pomieścisz wiele różnych książek elektronicznych i nie straszna będzie Ci nawet kilku tygodniowa podróż – na pewno nie zabraknie Ci lektury. 🙂
Po drugie – długo trzymająca bateria. To trochę bez sensu, gdy co chwile potrzeba prądu. Najlepsze czytniki ebooków trzymają nawet kilka-kilkanaście dni (zależy od użytkowania).
Po trzecie – ekran. Nie może odbijać światła. I najlepiej żeby sam nie świecił zbyt mocno – jeśli będzie raził Cię w oczy, czytanie nie tylko nie będzie przyjemne ale także może być niebezpieczne dla wzroku.

To oczywiście tylko kilka parametrów. Sprawdź ranking najlepszych czytników ebooków na Ceneo i wybierz odpowiedni dla siebie – według ceny i właściwości. Warto wspomóc się także opiniami innych użytkowników. 🙂
https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-czytnikow-ebook


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 23.06.2018 08:23:48)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 07.12.2017 00:17:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz