Miłosne scenariusze

Miłosne scenariusze

Z jednej strony wiadomość, że miłość to chemia, wydaje się smutna, bo odziera ją z romantyzmu. Z drugiej: skoro tak, odpowiednie działania sprawią, że zareaguje wybuchowo. Właśnie dlatego dla naszych Gości mamy w Releve miłosne scenariusze. Co to takiego? Jak to działa? Już odpowiadamy.

Miłosne scenariusze to interaktywne instrukcje niepowtarzalnej miłosnej gry. Możecie wybierać między trzema poziomami namiętności i zaawansowania oraz trzema grupami tematycznymi: Romance, Experiment, Transcendence. W sumie macie do wyboru 9 ścieżek, a każda prowadzi do ekscytującego finału. Każde pudełko zawiera instrukcje, wskazówki, podpowiedzi, karty go gry, tajemnicze rekwizyty i fatałaszki. Możecie przed zakupem sprawdzić zawartość, ale zepsujecie sobie w ten sposób niespodziankę.

Jakiego sekretnego składnika wymagają miłosne scenariusze? Właściwie dwóch: Waszego czasu i zaangażowania. Każda gra przewidziana jest na różny czas, waha się on od kilku do kilkunastu godzin. Tylko dla wytrwałych… Jeśli natomiast zapragniecie uzupełnić nasze gry o jeszcze więcej narzędzi miłości, wszystkie je znajdziecie w naszym sklepie. W końcu dajemy Wam inspirację, to od Was zależy, jak potoczą się kolejne rundy gry.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 18.04.2019 09:10:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz