Mieszkania dla studenta Kraków

Mieszkania dla studenta Kraków? W Krakowie studiuje kilkadziesiąt, jak nie kilkaset, tysięcy studentów. Nic w tym dziwnego – piękne miasto, ogromny wybór uczelni, dużo wydarzeń kulturalnych, miasto żyjące przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ale pojawia się jeden problem – jak znaleźć mieszkania dla studenta w Krakowie?

Ceny w Krakowie

Niestety z roku na roku ceny w Krakowie rosną. Wpływ ma na to zapewne fakt, że jest to turystyczne centrum Polski. Szacuje się, że w 2017 roku stolicę Małopolski odwiedziło ponad 13 milionów turystów z całego świata. To również wpływa mocno na ceny za wynajem mieszkania dla studenta w Krakowie. Niektórych studentów po prostu nie stać na wynajem mieszkania. Jak sobie poradzić z tym problemem?

Mieszkania dla studenta w Krakowie

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty agencji, zajmującej się wynajmem mieszkania dla studenta w Krakowie. Ciekawą ofertę posiada Unibase, którego prywatny dom studencki mieści się na Płaszowie, w ładnej okolicy, otoczonej parkami, centrami handlowymi i kinami. Jest stamtąd także dobry dojazd do centrum. Polecamy wejść na stronę internetową, by dowiedzieć się więcej o ofercie, cenniku oraz by uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

Dodaj komentarz