Luksusowe domy bliźniaki Kraków

Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania lub domu w zabudowie szeregowej? Męczy Cię mieszkanie w centrum miasta, ciągły hałas, tłumy i spaliny samochodowe? W takim razie, sprawdź nową inwestycję – Domy pod Stadniną.

To kameralna inwestycja, zlokalizowana na obrzeżach Krakowa, w dzielnicy Zwierzyniec. Dojazd do centrum zajmuje jedynie kilkanaście minut, dzięki czemu bez żadnego problemu można połączyć codzienną pracę w centrum miasta z mieszkaniem na obrzeżach Krakowa. Luksusowe domy bliźniaki Kraków dają poczucie prywatności, ponieważ znajdują się na dużej, 17-arowej działce. To idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi oraz osób, które są już na emeryturze i chcą odpocząć w spokojnej i cichej okolicy. Domy pod Stadniną znajdują się w niedalekim sąsiedztwie Lasu Wolskiego oraz stadniny koni „Tabun”. Miłośnicy przyrody będą zachwyceni lokalizacją kameralnej inwestycji.

Luksusowe domy bliźniaki Kraków zostały wyposażone w szereg nowoczesnych technologii i udogodnień. Każdy klient ma również możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza domu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wizualizacji domów na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz