Usługi budowlane

Usługi budowlane

Zakład Budowlany IBud to gwarancja usług budowlanych najwyższej jakości. Jesteśmy zakładem o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku Konińskim (a mówiąc ściślej na rynku powiatu konińskiego), jak i samej wielkopolski. Wynika to z faktu, iż świadczone przez nas usługi budowlane są wysokiej jakości i wypadają bardzo korzystnie w relacji ceny do jakości. W chwili obecnej priorytetem jest dla nas mobilność, w związku z tym zasięgiem realizowanych przez nas usług obejmujemy całą Polskę. Budowa domu, obiektów biurowych i usługowych, obiekty magazynowe a także inne to nasza specjalność. Podejmujemy się wykonawstwa stanu surowego, a także pod klucz. Nasza oferta jest bardzo szeroka: projekty budowlane, poprzez fundamenty, posadzki, murowanie ścian i kominów (także z klinkieru), tynkowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, płytek, układanie kostki brukowej, po aranżacja wnętrz i konsulting budowlany.

Przy wyborze firmy bodowlanej do budowy domu czy też jego remontu, należy pamiętać o tym, że efekty ich pracy będą towarzyszyć nam przez wiele lat – w związku z tym warto jest postawić na fachowość.

Zlecając wykonawstwo naszej firmie, nasi klienci zyskają pewność, że usługi zostaną wykonane w sposób solidny, rzetelny i terminowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo uzyskać aktualne informacje na temat cennika i zrealizowane usługi budowlane.

Kontakt: Gen. Tadeusza Kutrzeby 4, Golina, Konin, Polska, tel. 788-696-696, lub 601-320-315. Adres e-mail: biuro(2+shift)ibudujesz.pl

Stylowe dywany – Vella S.C.

Stylowe dywany - Vella S.C.

By naprawdę wypocząć musisz mieć komfort i wygodę. Zasługujesz na to by wszystko było wysokiej jakości, bez względu czy nakrywasz się puchową kołdrą, rozkładasz piknik na kocu, czy chodzisz bosymi stopami po miękkim dywanie. Gwarantujemy Ci to właśnie my. Z naszej oferty polecamy także puchate koce, komfortowe materace Koło i stylowe dywany. Poza tym mamy także stylowe zasłony, wygodne poduszki czy praktyczne ręczniki. Zadbaj o wypoczynek swój i swoich bliskich, odwiedzając nasz portal internetowy. Wszystko zostanie dostarczone do twojego mieszkania.

Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe

Efektywność działania hamulców decyduje w znacznej mierze o bezpieczeństwie Twoim oraz pozostałych użytkowników ruchu. O fakcie, że o układ hamulcowy trzeba szczególnie troszczyć się, nikogo nie trzeba szczególnie przekonywać.

Jednak nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zastosowanie kiepskiej jakości części zastosowanych w trakcie remontu hamulców, może doprowadzić do pokaźnego zmniejszenia jakości układu hamulcowego w Twoim samochodzie. Jednym z przeważnie zużywającym się elementem tego układu są klocki hamulcowe, od których to w dużej mierze zależy skuteczność. Następny element to tarcze hamulcowe, stan których ma znaczny wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na zużycie różnych części zawieszenia. Chcąc udoskonalić skuteczność hamulców w samochodzie, stosuje się sportowe tarcze hamulcowe, celem wiercenia tarcz jest usunięcie gazów oraz pyłów powstałych w podczas hamowania, które to tworząc poduszkę między klockami a tarczą w dużej mierze obniżają skuteczność w końcowej części hamowania. W trakcie remontu hamulców trzeba zwrócić uwagę w jakim stanie jest płyn hamulcowy, przewody hamulcowe, czy też osłony tłoczków hamulcowych. Firma Lewian się od wielu lat wyspecjalizowała się w sprzedaży najwyższej jakości części układu hamulcowego, importowanych od najlepszych wytwórców tego rodzaju części. W naszym sklepie internetowym łatwo dobierzesz interesujące Cię produkty. Mając znaczne doświadczenie w tej branży gwarantujemy wsparcie w poprawnym selekcji części, ponadto w rozwiązywaniu problemów z hamulcami. Plusem naszym jest wysoka dostępność części na naszym magazynie, a także częste dostawy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, dołącz do szerokiego grona naszych klientów.