Biuro Detektywistyczne KRAK -Prywatny Detektyw

Biuro Detektywistyczne KRAK -Prywatny Detektyw

Zdrada? Malwersacje finansowe? Podsłuch? U nasnie ma spraw nieistotnych, do wszystkich podchodzimy z równym zaangażowaniem i skrupulatnością. Każda sprawa jest dla nas ważna, tak samo jak ważny jest każdy Klient, stąd indywidualne podejście, którego zawsze się trzymamy. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą fizyczną, czy przedsiębiorstwem, czy sprawy dotyczą Twojego życia osobistego, czy firmy, którą prowadzisz. Nasza agencja detektywistyczna rozwieje Twoje wątpliwości, rozwiąże Twoje problemy, przywróci poczucie bezpieczeństwa

Nasz wachlarz Usług detektywistycznych zaoferowanych dla osób prywatnych i przedsiębiorstw zawiera: wykrywanie zdrad, wykrywanie podsłuchów, sprawy majątkowe, sprawdzanie wskazanych osób lub firm, windykacje długów, obrót wierzytelnościami, wywiad gospodarczy, obrót gospodarczy – to usługi świadczone przez biuro detektywistyczne KRAK. Licencjonowany detektyw Tomasz Piechowicz pomoże Ci zdobyć dowody, dzięki którym wszystko stanie się jasne, zadba o bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy, przywróci Ci spokój. Przed nim nic się nie ukryje.

Gabinet Psychoterapii Konin

Gabinet Psychoterapii Konin

Praktyka psychologiczna Bobowska Irmina prowadzi diagnozę i terapię psychologiczną nakierowaną na osoby, które pierwszy raz poszukują pomocy psychologicznej bądź po hospitalizacji, przechodzą kryzys psychiczny czy też występują u nich inne problemy natury psychologicznej. Ofertę gabinetu dedykuje osobom dorosłym i młodzieży szkolnej Zapewniam autonomię podczas sesji terapeutycznych. Jestem absolwentką wydziału psychologii na UAM w Poznaniu, oraz SWPS we Wrocławiu Moja wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem zdobytym w ciągu pracy zawodowej. Potrzebujesz pomocy wykwalifikowanego psychoterapeuty? Zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna Konin

Fotografia ślubna Konin

Szukasz odpowiedniego fotografa, aby upamiętnić najistotniejsze zdarzenia w Twoim życiu i w życiu Twoich najbliższych? FotoCom Lucyna i Marek Bednarz jest perfekcyjnym współpracownikiem do realizacji twoich planów. Działamy na konińskim rynku usług fotograficznych już od wielu lat. Nasza kadra to profesjonaliści posiadający najwyższej klasy sprzęt fotograficzny. Naszym Klientom oferujemy wideofilmowanie w Koninie i plenerach. Zaufaj profesjonalistom. Uprowadzimy Cię w sprawdzone plenery i do naszego Atelier. Zadbamy ażeby Twoje zdjęcia ślubne były wydrukowane na najwyższej jakości papierze w formie fotoksiążki lub wielkoformatowego plakatu. Razem wyreżyserujemy filmy z najważniejszych uroczystości okolicznościowych w jakości HD. Zapraszamy do naszego studia w Koninie.