Czarter jachtów

Czarter jachtów

Wczasy nad jeziorem - pragniesz pomysłu na wypad z kolegami. luknij na czarter jachtów. Z nami będziesz wyśmienicie się bawił. Dostarczymy Ci wielu planów i atrakcji na zabicie nudy. Czarter jachtów mazury to doskonały pomysł na słoneczne, letnie dni.

Chcesz zapewnić sobie dużo atrakcji na wolne dni to lepiej zobacz na czarter mazury. Jachty to jeden z wspaniałych pomysłów na spędzenie wolnych dni poza domem. Czartery jachtów dostarczą Ci wielu atrakcji i dobrze spędzonych chwil. Wczasy w górach to miejsce gdzie odnajdziesz siebie. kliknij naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi jachtami, ich wyposażeniem i funkcjonalnością. Dzieki nim odbędziesz naprawdę ciekawą przygodę na Mazurach - w Krainie Jezior, albo możesz spedzić wczasy nad morzem .

Czartery Mazury

Czartery Mazury

Instytucja Mazur Wind prowadzi wynajem i czarter jachtów. Posiada łodzie o nazwach Delphia 29 o długości 8,60 m. Delphia 29 to jacht wygodny i luksusowy, wzbogacony w interesujące urządzenia i rzeczy ułatwiające i umilające żeglowanie po jeziorze , wyposażony w 2 kabiny oddzielone salonem. Silnik Yanmar 18 kM zapalany elektrycznie i sterowany z kokpitu za poradą manetki. Zapraszamy na naszą stronę internetową do obejrzenia fotografii