Biuro księgowe EFEKT – Żory

Biuro księgowe EFEKT - Żory

Masz zamiar założyć firmę, ale przerażają cię formalności i koszty usług księgowych?

A może prowadzisz już swoje przedsiębiorstwo i współpracujesz z biurem księgowym, ale sądzisz, że płacisz zbyt wiele?

Dla nowych biznesmenów oferujemy bezpłatną pomoc przy rejestracji firmy w każdym urzędzie i podejmiemy się czasochłonnego wypełnienia dokumentów. Na skutek czego nie tylko zaoszczędzisz stresów powiązanych z wizytacją w kilku urzędach, ale też twój bezcenny czas. Co więcej, przez pierwsze trzy miesiące uiścisz opłatę za nasze usługi ledwie 50 zł netto miesięcznie!

Jeśli natomiast w tym momencie prowadzisz swoją działalność, a kwota, jaką opłacasz dotychczasowemu biuru księgowemu wydaje się być zbyt duża, zgłoś się do nas!

Zagwarantujemy Ci niższą stawkę aniżeli do tej pory, a przez pierwszy miesiąc możesz nas wypróbować za wyjątkowe 1zł, abyś zdołał przekonać się do wysokiej jakości naszych usług !

Hotel Kameleon

Hotel Kameleon

Żory to miasto położone na wspaniałym południu Polski. Turyści, którzy chcą pozostać na jakiś czas w tym wspaniałym miejscu, mogą liczyć na dużą ilość hoteli oraz ośrodków turystycznych oferowanych przez Żory. Każdy hotel żory to świetna alternatywa noclegowa dla osób chcących się zrelaksować oraz poznać Górny Śląsk. Miasto posiada linię kolejową, która łączy Żory z przeróżnymi ważnymi miejscowościami Górnego Śląska. Turyści znajdujący się w Żorach mogą swobodnie zwiedzać zachwycającą okolicę. Żory to małe, spokojne miasto. Zachęcają odwiedzających swoją otwartością oraz przyjaznością. Wynajmując pokoje w żorach można mieć pewność, że będą wolne w każdym interesującym nas terminie. Dla osób ubóstwiających ciszą oraz spokój, hotele w Żorach będą idealnym miejscem na relaks. A dla tych, dla których niestety zabrakło miejsc proponujemy tak samo piękne miasto jakim jest. Hotele w rybniku także zachęcają swoim stylem oraz gościnnością. Wybór miejsc noclegowych w Żorach jest tak ogromny, że każdy podróżnik znajdzie odpowiedni dla siebie nocleg. Górny Śląsk zachęca wszystkich żądnych przygód turystów.