Solter – biuro rachunkowe Czechowice

Solter - biuro rachunkowe Czechowice

Jeśli założyłeś obecnie działalność gospodarczą i szukasz księgowego bądź nie jesteś zadowolony z jakości oferowanej przez dotychczasowe biuro rachunkowe, koniecznie zaznajom się z przygotowaną przez nas propozycją. Jesteśmy biurem rachunkowym, jakie może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz licznym kręgiem zadowolonych Klientów. Jeżeli chcesz do nich dołączyć, ale nie masz jeszcze pewności, zajrzyj na naszą firmową stronę i zapoznaj się ze wszystkimi materiałami, jakie tam dla Ciebie opublikowaliśmy. Jesteśmy przekonani, iż wyboru swojego nie będziesz żałował, a nasze usługo polecisz zaprzyjaźnionym biznesmenom.

Znajdź dobrego optyka w Tychach

Znajdź dobrego optyka w Tychach

Firma Foto-optyka, która zajmuje się leczeniem wad i chorób narządu wzroku posiada najnowocześniejsze urządzenia w tej branży medycznej co pozwala w prosty, tani i przystępny sposób skorzystać każdemu mieszkańcowi Tych i okolic z naszego salonu. Nasi specjaliści to jedni z najlepszych w swojej dziedzinie. W naszym gabinecie znajdują się recepty na wszelkie dolegliwości związane z problemami z oczami więc jeśli iść do okulisty to tylko do nas. Pracujemy 6 dni w tygodniu a także jest możliwość dojazdu do pacjenta z wizytą domową w niektórych przypadkach.

Oczyszczalnie ścieków – Megakan-bud

Oczyszczalnie ścieków - Megakan-bud

Interesują Cię przydomowe oczyszczalnie ścieków i chcesz zainwestować w montaż rozwiązania tego typu przy swoim domu? Jeżeli tak, zwróć się o pomoc do specjalistów, którzy zagadnieniami związanymi z tymi urządzenia zajmują się od wielu lat. Firma Megakan-bud zajmuje się zarówno sprzedażą markowych ekologicznych szamb, jak również projektowaniem instalacji oraz wykonywaniem prac montażowych. Oferowane przez nas biologiczne oczyszczalnie ścieków sprawdzają się zarówno przy obsłudze kanalizacji domów jednorodzinnych, jak i większych instalacji. Zamontować je można m.in. dla: osiedli mieszkaniowych, restauracji, hoteli, pensjonatów, szpitali, ośrodków pomocy społecznej, stacji paliw oraz innych tego typu kompleksów, mając pewność niezawodnej pracy przez wiele lat.

Współpracując z Megakan-bud masz pewność kompleksowej obsługi, profesjonalnego wykonania wszystkich prac montażowych oraz konkurencyjnych cen. Po szczegóły oferty już teraz zajrzyj na naszą stronę internetową! Zapraszamy do współpracy!

Sklep z wyposażeniem łazienek

Sklep z wyposażeniem łazienek

Jesteśmy nie tylko sklepem internetowym z wyposażeniem łazienek. Jesteśmy zespołem zgranych specjalistów którzy są w stanie pomóc przy wyposażeniu nawet najbardziej skomplikowanej łazienki. Pomagamy i doradzamy nie tylko naszym klientom ale również projektantom wnętrz. Sami mamy również wśród nas projektanta zajmującego się aranżacją łazienek. Jest on laureatem kilku ogólnopolskich konkursów więc my jak i nasi klienci mamy pewność że zaprojektowane przez niego łazienki będą w pełni funkcjonalne. W swojej ofercie posiadamy m.in. odpływy liniowe, wanny narożne, umywalki nablatowe, baterie umywalkowe, wanny retro itd.

Najtańsza drukarnia w polsce

Najtańsza drukarnia w polsce

Dzięki przedstawianej stronie każdy potencjalny klient jest w stanie zapoznać się z ofertą drukarni. Wśród jej najpopularniejszych zadań znajduje się realizacja szeroko pojętej promocji. Spółka ta nie jest wobec tego jedynie drukarnią, a wszechstronnym przedsiębiorstwem trudniącym się drukiem i przygotowaniem materiałów do druku. W dziedzinie reklamy, firma proponuje wykreowanie strategii promocyjnej, pełną identyfikację wizualną (na przykład logo), druki firmowe, tworzenie stron WWW, projektowanie reklam, czy też opracowywanie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, np. billboardy, lub tablice ogłoszeniowe. Jest to wobec tego propozycja obejmująca całość kampanii promocyjnej, bez pominięcia jakiejkolwiek fazy.

Przeprowadzki biur Tychy

Przeprowadzki biur Tychy

Przeprowadzki Tychy jest firmą transportową powstałą u schyłku lat osiemdziesiątych zeszłego stulecia. W pierwotnej fazie funkcjonowania firmy praktykowaliśmy w większości prosty transport towarowy. Ale po paru latach aktywności uługi przeprowadzkowe oraz przewóz mebli stały się dominującymi elementami naszego serwisu. Specjalność ta pozwoliła naszej firmie na dynamiczny postęp w tym segmencie rynku. Obiektem i impulsem węzłowym zakładu Przeprowadzki Tychy jest zapewnienie najlepszego standardu usług w branży transportowej. Pożądamy nie jedynie być zauważani jako kontrahent dużego standardu serwis, ale wręcz także być biegłym doradcą naszych klientów we każdych rzeczach obejmujących kwintesencję naszej aktywności.

ZSR Misiarz specjalizuje produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

ZSR Misiarz specjalizuje produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego,ZSR,Firma Misiarz z Tychów działa od 1987r., naszą specjalnością jest produkcja sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn górnych i dolnych.

Wszystkie produkty zostały zaprojektowane przy współpracy rehabilitantów, lekarzy i rodziców niepełnosprawnych dzieci. Właśnie dlatego charakteryzuje je funkcjonalność, pożądane walory zdrowotne i estetyczne.

Produkujemy rowery trójkołowe, urządzenia pionizujące, rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne, chodziki balkoniki, pojazdy z napędem specjalnym, sanki,

Realizujemy nietypowe zlecenia , dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny innych producentów do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wykonujemy lub dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny według zaleceń rehabilitanta, lekarza lub potrzeb zamawiającego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na nasze produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.