Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice

Przedsiębiorstwo Solid Car oferuje Państwu najem samochodów osobowych różnych klas. Jeśli będziesz na lotnisku w Katowicach i pragniesz wydzierżawić samochód to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy całościową obsługę, niezawodne samochody i kompletną ochronę ubezpieczeniową.

Mamy ogromny wybór aut w przeróżnych klasach. Jako nieliczni zapewniamy dojazd do konsumenta oraz bardzo atrakcyjne zniżki w przypadku dłuższego najmu.

Nieustannie poszerzające się obszerne grono naszych klientów tylko potwierdza naszą markę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Pyrzowice lotnisko – wyporzyczalnia samochodów

Pyrzowice lotnisko - wyporzyczalnia samochodów

Nasza firma zaprasza wszystkich chcących pożyczenia pojazdu do skorzystania z naszej propozycji. Na swoim placu parkingowym mamy samochody, które jedynie czekają by dogadzać Wam. Jedynie my gwarantujemy dojazd do użytkownika oraz bardzo konkurencyjne rabaty w wypadku dłuższego najmu.

Jednymi z podstawowych naszych konsumentów są podmioty wynajmujące samochód na lotnisku w Katowicach. Mamy fachowy skład pracowników, który pomoże wyselekcjonować odpowiedni gatunek pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www gdzie jest możliwość zarezerwować najmu auta oraz dostać większą ilość informacji.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Podróżnym wylatującym z lotniska Katowice Airport na wakacje, w podróż służbową lub do bliskich pragniemy zaprezentować propozycję postoju samochodu na bezpiecznym miejscu parkingowym. Nasz parking w Pyrzowicach gwarantuje profesjonalną obsługę, pilnowanie 24 godziny na dobę plac oraz przystępną lokalizację 2 minuty drogi od Terminali A i B Portu Lotniczego Katowice Airport. To wszystko wyróżnia naszą ofertę parkingową w Pyrzowicach. Opłata za postój samochodu wlicza także dowóz do Portu Lotniczego oraz odbiór po podróży. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę www.parkingumadzi.pl, gdzie dostępna jest oferta cenowa "Parkingu u Madzi" w Pyrzowicach, dane kontaktowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca na parkingu.

Parking Katowice Pyrzowice

Parking Katowice Pyrzowice

Łączność lotnicza jest aktualnie niezwykle popularna. Sporo osób korzysta z lotnisk i samolotów. Rezerwują bilety nie tylko na wakacje w odległych krajach, ale także udają się na weekendy, lecą odwiedzić rodzinę czy załatwiają interesy. Nie we wszystkie miejsca można dojechać samochodem lub autobusem, a ponad to, czas takiej podróży jest o wiele dłuższy oraz meczący od niezbyt długiego i komfortowego lotu samolotem. Jednak większość osób zastanawia się, co zrobić z własnym autem na czas podróży? W jakim miejscu je pozostawić, aby pozostało bezpieczne do chwili powrotu? Idealne miejsca zapewnia parking przy lotnisku Pyrzowice. Parking w Pyrzowicach oferuje klientom świetne, pilnie nadzorowane miejsce, do których nikt niepowołany nie ma wstępu. Parking przy lotnisku w Katowicach gwarantuje klientom pewne pozostawienie auta w niewysokich cenach, dostępnych na każdą kieszeń. Po co pozostawiać samochód w nieznanym i ogólnodostępnym miejscu i ciągle martwić się czy z autem wszystko jest w porządku? Parking Pyrzowice to świetna alternatywa dla turystów.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Jeśli wybierają się Państwo z lotniska Katowice Airport na urlop, podróż służbową lub do rodziny chcielibyśmy zaproponować Państwu propozycję postoju pojazdu na strzeżonym parkingu. Nasz parking w Pyrzowicach gwarantuje fachową obsługę, pilnowanie 24 godziny na dobę plac oraz świetne położenie w pobliżu lotniska Katowice Airport. To wszystko wyróżnia "Parking u Madzi". Cena za przechowanie samochodu obejmuje również dowóz do Portu Lotniczego oraz odbiór po powrocie.