Renowacja kominów dymowych

Renowacja kominów dymowych

Chcąc utrzymać instalację ciepłowniczą w swoim budynku w odpowiedniej kondycji technicznej nie wolno zapominać o miejscu jaką pełni w niej komin dymowy wspólnie z przewodem kominowym. Ujście dla spalin i dymu jest istotne nie tylko dla wydajności pieca C.O. ogrzewającego mieszkanie, ale również dla bezpieczeństwa mieszkających w budynku ludzi. Usługi budowlane wykonywane przez zakład kominiarski Przybyła z Ćwiklic pod Pszczyną skupiają się na robotach dotyczących kominów. Jeśli kominiarz zaleca przeprowadzenie całościowego sprawdzenia przewodu kominowego skontaktuj się z właścicielem tego przedsiębiorstwa. Na podstawie wizji lokalnej poleci ci adekwatne środki zaradcze oraz metodę naprawy komina dymowego w twoim budynku. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność lokalnie na terenie woj. śląskiego, nie pobierając dodatkowych opłat za dojazd, bez względu na to czy są to Tychy czy Pszczyna.

Prototyp

Prototyp

Studio Prototyp zostało stworzone z miłości projektowania oryginalnych projektów, przede wszystkim przystosowanych do potrzeb odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i świetny design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od pewnego czasu zajmujemy się także projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Wykonujemy kompleksowe usługi tworzenia i aranżacji wszelkiego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam przestrzeń została dobrze i prawidłowo wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Zajmiemy się wykonaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Za sprawą naszego doświadczenia, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego poziomu wykonanego projektu.

Usługi realizowane przez nasze studio, realizujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Działamy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Megan Wycena

Megan Wycena

Witryna WWW, którą tu przedstawiamy charakteryzuje zbiór usług świadczonych przez Megan Wycena, biuro rzeczoznawcy nieruchomości Pani Aleksandry Mizera-Pioskowik. Siedziba firmy mieści się w Pszczynie, na ul. Sznelowiec 2, jakkolwiek zasięg działalności mieści w sobie także leżące opodal miasta takie jak Tychy, Żory, Oświęcim, Czechowice-Dziedzice czy Bielsko-Biała. Najważniejszą usługą w ofercie firmy jest szacowanie nieruchomości na rzecz osób fizycznych, firm a także administracji samorządowej i publicznej. Poza tym w zakresie usług znajdują się badania rynku nieruchomości oraz usługi konsultingowe.

Hurtownia figur świętych

Hurtownia figur świętych

Do jednej ze specjalizacji hurtowni artykułów dekoracyjnych „Dekor Import-Export” pośród asortymentu produktów dewocyjnych są święte figury. Można tam znaleźć znaczną ilość wzorów posążków dekoracyjnych o tematyce religijnej, zaczynając od figur przedstawiających Jezusa i Matkę Boską (w licznych wersjach) do figur przedstawiających najbardziej znanych świętych np. św. Franciszka. Dobrej próby figury są idealnym dopełnieniem asortymentu sklepów z dewocjonaliami, można je użyć do aranżacji wnętrz salek katechetycznych jak również mieszkań prywatnych. Wiele z oferowanych w hurtowni figur dekoracyjnych może znaleźć zastosowanie w roli ozdób na Boże Narodzenie i na Wielkanoc.