Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Jeśli poszukujesz miejsca parkingowego w Katowicach, który jest całodobowy i nadzorowany, Obiekt Plus to najlepsze rozwiązanie !

Obiekt Plus to parking nadzorowany - całodobowy w ścisłym centrum Katowic, tuż obok dworca PKS.

W najbliższym otoczeniu strzeżonego parkingu stoi również dworzec PKP wraz z Galerią Katowicką (500m). Parking nadzorowany całodobowy powstał w 2000 r. na bazie wielu doświadczeń w kierowaniu placami parkingowymi zlokalizowanymi na terenie miasta Katowice. Naszym celem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była modernizowana oraz rozwijana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.

Parking jest idealny dla podróżnych korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu strzeżonego w Katowicach oraz dla ludzi pracujących w centrum miasta.

Kosmetyczka Katowice – manicure, pedicure

Kosmetyczka Katowice - manicure, pedicure

Fachowy salon kosmetyczny Bliss Katowice zaprasza na zabiegi kosmetyczne, kosmetyczne i regenerujące.

W naszej ofercie:

zabiegi na twarz

Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja dłoni i stóp

Podologia

Przekłuwanie uszu

CRYOLAB

Hirudoterapia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Instytut Urody BLISS Katowice przygotował specjalną ofertę na zabiegi.

Szukasz prezentu dla bliskiej twemu sercu osoby? Przygotowaliśmy piękny prezent, jaki możesz wręczyć - BON PREZENTOWY.

Od Ciebie zależy jego wysokość.

Okazany w Instytucie Urody Bliss uprawnia jego posiadacza do bezpłatnej, indywidualnie dobranej usługi o określonej na nim kwocie. BON PREZENTOWY może być także wyrazem uznania dla osiągnięć Twojego partnera firmowego lub pracownika.

BON PREZENTOWY kupisz na miejscu w Instytucie Urody Bliss!

Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Welding Passion - usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Nasza firma dostarcza usługi spawalnicze, w tym spawanie żeliwa, spawanie aluminium oraz inne usługi. Zapraszamy klientów z Katowic i całego śląska. Oferta pogotowia spawalniczego w Katowicach skierowana jest do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Prace spawalnicze możemy realizować również u Klienta, ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Spawanie (w tym także żeliwa i aluminium) to nasza pasja . Oferujemy dodatkowo bieżący serwis urządzeń, maszyn, konstrukcji i itp. Realizujemy gotowe projekty (balustrady, barierki, poręcze, bramy), a także tworzymy własne na życzenie Klienta. Dokładną ofertę pogotowia spawalniczego ze śląska można sprawdzić pod adresem http://www.spawanie-katowice.pl/

Fryzjer Katowice

Fryzjer Katowice

Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion Katowice kompleksowo zadba o Twoją fryzurę. W naszej ofercie m.in.: strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki. Proponujemy także modelowanie i farbowanie włosów kobiet i męskie. Przywracamy blask włosom z szybkim efektem.

Czesanie fantazyjne lub kok na szczególna okazję? A może prostowanie włosów?

Masz wątpliwości? Zadzwoń +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

Zapraszamy do Trendy hair Fasion w Katowicach, ul. Kochanowskiego.

W godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

Sobota: 8.00 - 16.00

Dermatolog dziecięcy Katowice

Dermatolog dziecięcy Katowice

Nasi mali bliscy z powodu na swoją drobność i podatność na choroby bardzo często zapadają na choroby skóry, w tym poważne choroby takie jak mięczak zakaźny u dzieci, bielactwo u dzieci, świerzb, liszajec, grzybice skóry i inne, a także takie poważne choroby jak naczyniaki czy atopowe zapalenie skóry.

Dlatego też zachęcamy do usług skutecznego gabinetu dermatologicznego dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w Katowicach. W profesjonalnym gabinecie można otrzymać profesjonalną pomoc w zakresie leczenia licznych chorób dermatologicznych. W szczególności dermatologi dziecięcej. Ponadto można wykonać liczne badania i zabiegi w zakresie m.in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych.

Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka - Lekarz dermatolog dziecięcy Katowice zaprasza na konsultację.

BTL Complex – dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL Complex - dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL jest jedną z najbardziej żywiołowo rozwijających się firm dystrybucyjnych (dystrybucja ulotek, roznoszenie ulotek) na polskim rynku, której główny przedmiot działalności jest dystrybucja bezadresowa. Specjalizuje się w kolportażu ulotek, gazetek reklamowych (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Oferuje także inne usługi powiązane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek), czy dystrybucje adresową.

Swoim obszarem obejmuje obszar całej Polski (między innymi Warszawa, Wrocław, Gliwice, Częstochowa), działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych.

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013r. Czerpiemy z biegłości wykorzystując pionierskie podejście i zdumiewającą do tej pory jakość obsługi interesantów.

Firma w swym zamyśle od samego początku usposobiona jest na wyznaczanie oraz podwyższanie standardów obsługi branży (roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek) z samego założenia opiera się o kryterium jakości, nie ceny.

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak dystrybucja bezadresowa (roznoszenie ulotek, kolportaż ulotek) i adresowa – dedykowana. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast (Bydgoszcz, Lublin, Szczecin, Gdańsk) , a także ilości gospodarstw domowych na danym terenie jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie tereny dystrybucji ulotek , które spełnią wymagania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta zawiera również druk materiałów reklamowych (takich jak reklamy czy ulotki) , dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną obsługę.

Wyróżniają nas wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, prędkość działania, kompleksowa obsługa, a także szerokie zaplecze logistyczne. To cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji która oferuje dystrybucje bezadresową i adresową . Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego wymagania. Nasza oferta kolportażu (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek) przygotowywana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, obszaru w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznania celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy - dystrybucja bezadresowa , efekt wizerunkowy - dystrybucja adresowa ).

Owijarki do palet Tezaurus

Owijarki do palet Tezaurus

Wypatrujesz pewnych maszyn, które będą przyspieszały Ci dopakowywanie rozmaitego wariantu paczek? Nie zadręczaj się samodzielną pracą a także ciężkim zapakowywaniem ładunków w przezroczystą folię, lecz wykorzystaj najlepsze łupy techniki sprzedawane przez sklep Tezaurus! Wyraź zainteresowanie, aby zapakowywaniem Twych paczek zajął się automat, jaki zrobi to tak bezbłędnie, że do jego ochrony nie okaże się niezbędne nic innego niż taśma poliestrowa!

Na stronie internetowej działalności, jaką reklamujemy wynajdziesz owijarki do palet pionowe oraz poziomie , jakie umieją funkcjonować całkiem bez nadzoru, a także przy wsparciu pracownika.

Każdą owijarkę cechuje wspaniała jakość, a także niezawodność. Jeżeli jednakże by się zepsuły to zapamietaj, iż sklep Tezaurus daje Ci profesjonalny serwis zakupionego urządzenia.

Kursy trenera personalnego Kraków i Katowice

Kursy trenera personalnego Kraków i Katowice

Jeżeli chciałbyś skorzystać z okazji otrzymania słów motywacji, a być może również cennych rad wykwalifikowanych osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim współudziałem.

Najważniejszą ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb każdego trenera. Ćwicząc w naszej akademii nie jesteś klientem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się integralną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi osobami. Nasza akademia to przede wszystkim praca według najnowocześniejszych trendów oraz procedur treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych możliwości.

Nasze szkolenia prowadzimy w Katowicach i Krakowie.

Nasza Akademia BSAcademy.pl to inspiracja, aktywność i pożądany WYNIK!

Sprawdź także:

Kosmetyczka Katowice - manicure, pedicure, paznokcie

Leasing Katowice

Leasing Katowice

Jeżeli prowadzisz firmę, bez wątpienia powinieneś zainteresować się bardziej leasingiem. Co jak co, lecz leasing to obecnie druga najpowszechniejsza forma finansowania inwestycji w naszym kraju. Należy jasno napisać, iż leasing ma bardzo dużo zalet, byłoby bardzo dobrze gdyby więcej właścicieli firm zauważyło, że leasing samochodu, maszyn, nieruchomości czy sprzętu IT jest strzałem w dziesiątkę. W szczególności wskazany jest w tym momencie kontakt z firmą Premium Leasing. Chodzi tutaj o Leasing Katowice - tzn. biuro firmy znajduje się w Katowicach, na terenie województwa śląskiego. Możemy zagwarantować atrakcyjne warunki leasingu, można mieć pewność, iż Premium Leasing to długoletnie doświadczenie, fachowe podejście, na dodatek gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i brak prób wprowadzania w błąd. Świetnie zdajemy sobie sprawę, iż leasingobiorcy to ludzie, którzy nie akceptują braku profesjonalizmu. Oczywiście zwykliśmy współpracować tylko z instytucjami godnymi zaufania, które są szeroko znane z tego, iż po prostu ich oferta jest bardzo atrakcyjna. Poza tym leasing Premium to w naszej firmie pełna wygoda, zero jakiegokolwiek stresu. Jesteśmy dobrze znani w Katowicach i okolicach z faktu, że jeśli jakiś właściciel firmy zwraca się do nas, w każdym przypadku dostaje tę ofertę, która bez choćby cienia wątpliwości jest godna uwagi. W żadnym przypadku nie wprowadzamy własnych klientów w błąd, akurat o to w żadnym razie nie trzeba się obawiać. Na uwagę zasługuje także fakt, że bardzo chętnie ludzie dla nas pracujący odpowiadają na wszystkie pytania na temat leasingu. Więcej odnośnie leasingu i naszej działalności przeczytać można na stronie internetowej www.leasing-premium.com - bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu każdego przedsiębiorcę z Katowic i okolic. Chętnie przygotujemy Państwu interesującą ofertę.

Glikol w walce z pryszczami

Glikol w walce z pryszczami

Chyba każdy z nas pamięta, jak będąc nastolatkiem cierpiał z powodu pojawiających się na jego twarzy pryszczy. Niestety, ten jeden z efektów dojrzewania w nikim nie wywoływał radości ani zadowolenia. Większość z nas poszukiwała sposobów na skuteczne pozbywanie się pryszczy. Oprócz stosowania ogólnodostępnych środków pielęgnacyjnych, kremów i antybiotyków przepisanych przez dermatologów, sięgaliśmy również po kosmetyki, w których zawarty był glikol. Dziś, po wielu latach, glikol w dalszym ciągu jest jednym z najważniejszych składników dla dużej liczby kosmetyków, dedykowanych ludziom w każdym wieku.

Jakie zadania ma do wykonania glikol i dlaczego warto korzystać z kosmetyków, które go zawierają? Przede wszystkim glikol posiada bardzo duże właściwości nawilżające. Dobrze nawilżona skóra naszej twarzy ma prawidłowe pH. To z kolei prowadzi do tego, że rzadziej będą się na niej pojawiać różnego rodzaju wypryski i skazy. Z kolei przesuszona skóra, w której pH jest za niskie, prowadzi do tego że skóra będzie bardziej podatna na oparzenia słoneczne, podrażnienia i pojawianie się nowych wyprysków. Równie groźne sytuacje mogą mieć miejsce wtedy, jeśli nasza skóra ma za wysokie pH, czyli posiada tendencję do przetłuszczania się. W tym przypadku pojawianie się na twarzy wyprysków jest równie prawdopodobne, jak w przypadku skóry przesuszonej.

Jak można w najprostszy sposób przywrócić skórze prawidłową równowagę, zapewniając jej właściwe pH? Oczywiście należy sięgnąć po dostępne na rynku produkty, wśród których nie brakuje kremów różnego rodzaju. To, na co koniecznie powinniśmy zwracać uwagę, to obecność glikolu w ich składzie. Jeśli będzie się on znajdował na liście składników, możemy mieć pewność, że krem lub żel będzie posiadał nie tylko właściwości wysoko nawilżające, ale również normalizujące skórę i sprawiającą, że jest ona znacznie bardziej elastyczna i lepiej nawilżona.

Które kosmetyki posiadają glikol w składzie? Przede wszystkim są to kremy nawilżające każdego typu, przeznaczone do skóry młodej i dojrzałej, a także suchej i przetłuszczającej się. Kremy nawilżające z zawartością glikolu powinny być stosowane głównie na noc, z uwagi na swoją gęstą konsystencję, która wymaga nieco dłuższego czasu do pełnego wchłonięcia się. Stosowanie takich kremów w ciągu dnia, mogłoby prowadzić do tego, że skóra miałaby nieestetyczny, świecący się wygląd, a dodatkowo nie dałoby się zastosować na nią innych kosmetyków upiększających, takich jak podkłady, korektory, róże, pudry oraz inne.

Glikol to jedna z tych substancji, z którymi spotykamy się w większości kosmetyków, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo są one dla nas ważne. Konieczność wybierania kosmetyków z zawartością glikolu jest ważna na każdym etapie życia i pomaga w utrzymaniu naszej skóry w najlepszej kondycji, bez względu na nasz wiek. Glikol pozostaje jednocześnie substancją neutralną i bezpieczną dla naszego zdrowia i życia, nie wywołując objawów alergii i uczulenia.