Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca ma ma zapewnić bezpieczne warunki pracy. W związku z tym Firma EKOL-BHP poleca swoje usługi by pracodawcy mogli spełnić wymagania Prawa pracy w zakresiebezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolimy pracowników nowo zatrudnionych. Oferujemy szkolenia bhp okresowe dla następujących grup zawodowych:

- osób kierujących pracownikami,

- pracowników administracyjno-biurowych,

- pracowników inżynieryjno-technicznych,

- pracowników na stanowiskach robotniczych.

Dużą popularnością cieszą się udostępniane przez nas szkolenia okresowe w formie e-learning. Szkolenia te prowadzone są na platformie learningowej i skierowane są dla osób nie mogących uczestniczyć w szkoleniach tradycyjnych. Sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego, która umożliwia identyfikację zagrożeń dla poszczególnych stanowisk pracy. Wykonujemytakże kompletną dokumentację powypadkową na potrzeby otrzymania świadczeń z tytułu wypadków przy pracy. Doradzamy pracodawcom w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Dla uzupełnienia naszej oferty z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oferujemy zakupy odzieży roboczej oraz sprzętu bhp w naszym sklepie on-line. Poza bhp nasza oferta obejmuje między innymi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, oraz szkolenia ppoż. Działamy nie tylko na terenie Śląska lecz na terenie całego kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej dla zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Szkolenia bhp Dąbrowa Górnicza

Szkolenia bhp Dąbrowa Górnicza

Polecamy tanie szkolenia bhp na terenie Dąbrowy Górniczej. Zakres szkoleń prowadzonych przez firmą EKOL-BHP obejmuje szkolenia bhp dla wszystkich grup zawodowych. Oferujemy zarówno szkolenia bhp wstępne jak i cały zakres szkoleń bhp okresowych. Pomimo niskich cen szkolenia prowadzone są profesjonalnie przez fachowców z danych dziedzin. Szkolenia bhp to nie jedyna z usług naszej firmy. Oferujemy pełny zakres usług z zakresu bhp. Opracowujemy oceny ryzyka zawodowego i sporządzamy dokumentację powypadkową. Szkolimy pracowników również z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej jak i ewakuacji na wypadek pożaru. Dla zapewnienia pełnej obsługi z zakresu bhp zachęcamy również do zakupów odzieży roboczej w naszym sklepie internetowym.

Szkolenia bhp i kursy bhp EKOL-BHP

Szkolenia bhp i kursy bhp EKOL-BHP

EKOL-BHP to firma usługowo-doradcza organizująca szkolenia bhp wstępne oraz okresowe dla każdych grup zawodowych, kursy e-learning, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej a także szkolenia ppoż. Proponuje również wykonanie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe, wdrażanie systemu HACCP a także konsulting z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony środowiska. Kadra jednostki jest to grupa profesjonalistów, których długoletnie doświadczenie gwarantuje kompetentne wykonanie zleconych przez klientów zagadnień. EKOL-BHP prowadzi także sklep internetowy z odzieżą roboczą jak również sprzętem bhp. Wychodząc naprzeciw aktualnym a także przyszłym klientom jednostka cały czas rozwija się i rozszerza profil usług. Mottem przewodnim działania jest Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową propozycją na stronie internetowej firmy.

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

EKOL-BHP to firma usługowo-doradcza organizująca szkolenia bhp wstępne oraz okresowe dla wszystkich grup zawodowych, szkolenia e-learning, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenia ppoż. Oferuje również wykonanie oceny ryzyka zawodowego, procedury powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP oraz doradztwo z zakresu bhp i ochrony środowiska. Pracownicy firmy jest to zespół ekspertów, których długoletnie doświadczenie gwarantuje kompetentne wykonanie zleconych przez klientów zadań. EKOL-BHP prowadzi także sklep internetowy z odzieżą roboczą a także akcesoriami bhp. Idąc naprzeciw aktualnym jak również przyszłym klientom firma nieprzerwanie rozwija się i rozszerza obszar usług. Mottem przewodnim działalności jest Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zapoznania się ze dokładną ofertą na stronie internetowej firmy.