Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika Katowice

Instalacje fotowoltaiczne Katowice - dlaczego są w Polsce coraz atrakcyjniejsze?

Na globie dojrzewa rewolucja w dyscyplinie zielonej energii, a energia słoneczna zajmuje wiodącą pozycję w całościowych źródłach energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne są bez wątpienia wspaniałą innowacją w wytwarzaniu energii słonecznej. Są niezliczone plusy, które niesie ze sobą technologia typu fotowoltaika Katowice oraz inne miasta w Polsce przekonują się o tym coraz znacznie bardziej, a my w tym miejscu spróbujemy skoncentrować się na tych najważniejszych.

Fotowoltaika Katowice, Śląsk oraz inne miasta jak Tychy na niej skorzystają!

Energia słoneczna jest:

  • bogatym zasobem
  • rozwiązaniem przyjaznym dla otoczenia
  • jednym z najczystszych źródeł energii

Nasza planeta codziennie dostaje od Słońca kolosalne ilości energii solarnej. W ciągu godziny słońce emituje wystarczającą liczbę energii, jaka może pokryć zniszczenie energii przez całą rasę ludzką przez rok oraz na tym naturalnie opiera się fotowoltaika Tychy oraz inne lokalne miasta, wobec tego będąc wyłącznie drobnym ułamkiem całości, mają do dyspozycji w gruncie rzeczy nieograniczony potencjał, gdy ich mieszkańcy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych Katowice.

Jest niemniej jednak coś, o czym trzeba nie zapominać - intensywność oraz ilość światła słonecznego różnią się w zależności od pory dnia oraz lokalizacji, w jakiej zastosowana jest fotowoltaika Chorzów może musieć z niej całkowicie inaczej korzystać, aniżeli pokrewnej wielkości miasto w Australii czy Afryce. Okoliczności klimatyczne oraz pogodowe wpływają na dostępność codziennego światła słonecznego, instalacja fotowoltaiczna Katowice cena oraz inne parametry też nabierają wtedy trochę innego znaczenia. Jednakże najważniejsze jest to, że prawidłowo zainstalowane panele słoneczne mogą generować energię nawet w chmurne dni.

Fotowoltaika Katowice dotacje oraz warunki szukania dopłat

W związku z tym, co zostało powiedziane powyżej - nic ekscentrycznego, że rząd chce wspierać rozwiązanie jakim jest fotowoltaika Opole oraz inne polskie miasta każdego roku otrzymują okazje korzystać z tego dofinansowania, jednakowoż po spełnieniu konkretnych wymogów.

Dofinansowanie pochodzi z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska oraz Gospodarki Wodnej, w ramach programu „Mój Prąd", jaki obejmuje jedynie osoby fizyczne instalujące domowy system fotowoltaiczny o rzeczowej mocy. Takie osoby mogą liczyć na dofinansowania nawet do 5000 tysięcy złotych, po spełnieniu pewnych szczególnych kryteriów.

Warto też zaintrygować się możliwością odliczenia ulgi skarbowej czy opcją łatwiejszego kredytowania na ten cel.

Fotowoltaika na Śląsku - gdzie szukać pomocy?

Zarówno w temacie dotacji, jak oraz zdobywania finansowania mogą wspomóc renomowane firmy oferujące panele fotowoltaiczne. Jedną z nich jest Fotovolt - jednostka jakiej specjalizacją jest naturalnie nic innego, jak fotowoltaika Częstochowa, Katowice, Warszawa oraz każde inne lokalne miasto jest obrębem jej działania, skutkiem tego bez względu na to, w którym miejscu naszego państwa mieszkasz - możesz się zameldować naturalnie do tej firmy z prośbą o wsparcie w pozyskaniu dotacji czy kredytowania na panele fotowoltaiczne, bardzo dobrą z dostępnych opcji zdobywania energii - również pod względem gospodarczym, jak oraz ekologicznym.

Adwokat Dąbrowa Górnicza

Adwokat Dąbrowa Górnicza

Adwokat Dąbrowa Górnicza to specjalista prawnik z wielu dziedzin prawa. Pragnie on wykorzystywać swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat dla swoich klientów. Nierzadko bowiem szczegół zadecyduje o wygraniu bądź przegraniu określonej sprawy sądowej. Każdy z klientów jest traktowany przez adwokat Dąbrowa Górnicza w sposób dostosowany do jego potrzeb. Często klient nie jest świadomy zagrożeń, bądź pułapek czyhających na niego w obrocie prawnym - obrocie gospodarczym. Warto więc znać odpowiedzialnego prawnika - profesjonalistę adwokata. Tak aby w razie potrzeby móc się niezwłocznie do niego zwrócić. Najlepiej przy tym adwokata praktyka i posiadającego jak najszerszą wiedzę w dziedzinie prawa. Taki jest adwokat Dąbrowa Górnicza który prowadzi wiele spraw. Dotyczących prawa: cywilnego, handlowego, karnego, pracy, ubezpieczeń społecznych, windykacji, umów, nieruchomości, rodzinnego, gospodarczego,karnoskarbowego, spadkowego. W razie nagłej potrzeby skorzystanie z pomocy prawnej adwokata zagwarantuje spokój i gwarancję uczynienia wszystko co możliwe dla uniknięcia kłopotów. Ostatnią najbardziej popularną usługą świadczoną przez adwokata są: ogłaszanie upadłości konsumenckiej klientów oraz unieważnianie umów frankowych. W tym ostatnim przypadku adwokat uczestniczy już od 2017r., w programie: Pomoc frankowiczom. Udzielając porad prawnych i reprezentując ich przed sądami powszechnymi.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy adwokata w tym do osobistego z nim kontaktu w siedzibie głównej w Dąbrowie Górniczej bądź filii w Jastrzębiu-Zdroju

Kurier z czech do polski

Kurier z czech do polski

Jak funkcjonuje profesjonalna kurierska firma?

Fachowa kurierska firma nadzoruje całkowity łańcuch dostawy i troszczy się o przesyłki nadawane od nadawcy do odbiorcy. Troszczy się o to, żeby paczki do Czech były doręczone nawet następnego dnia od nadania, czyli bardzo szybko. Na tak niezwykle szybką realizacje ma wpływ bardzo wiele aspektów, a w szczególności przestrzeganie zasad i ich wprowadzanie w życie w odpowiedni sposób. Właściwie zorganizowany łańcuch dostawy, który jest realizowany przez profesjonalistów zapewnia niezwłoczne dostarczenie przesyłek, bez chwili zwłoki.

System, który przyjmują profesjonalne kurierskie firmy jest sprawdzany na zróżnicowanych polach i dopasowywany do rzeczywistych potrzeb ,a także zmian na rynku. Firma kurierska stale musi się zmieniać, poszerzać swoją ofertę. Jedynie wtedy będzie mogła dostarczać przesyłki kurierskie do Czech zgodnie z wymaganiami klientów. Przecież wymagania stale rosną i się zmieniają. Jeśli firma pragnie zaistnieć na rynku, będzie musiała im sprostać. Usatysfakcjonowanie klienta jest przecież najistotniejsze.

Dla każdej firmy kurierskiej największe znaczenie powinno mieć satysfakcja klienta, jak i poprawne realizowanie jego potrzeb. Jeśli wszelkim działaniom przyświecał będzie taki cel, można będzie­ mówić o rozwoju firmy we właściwym kierunku.

Jaką firmę kurierską warto wybrać? Profesjonalną, odpowiedzialną, proponującą kompleksowe usługi, jak i specjalizującą się w transporcie paczek na obce rynki. Dzięki temu będzie można zdobyć pełne zadowolenie ze współpracy i cieszyć się z bezproblemowego dostarczenia przesyłki do Czech.

Artykuły spawalnicze – Pro Mar

Artykuły spawalnicze - Pro Mar

Artykuły spawalnicze oraz przyrządy do spawania - gdzie kupić?

Nadchodzi taki czas kiedy tak właściwie zamierzamy lub też potrzebujemy zrealizować jakąś konstrukcję obejmującą elementy stalowe. Ma prawo ona być niezbędna w domu, warsztacie, garażu lub też stodole, a w szeregu przypadków bywa tak, że dany rodzaj nie jest osiągalny w sprzedaży. W takim wypadku pozostaje tylko własnoręczna robota. Na pewno bez kłopotu wynajdziemy potrzebne nam kawałki blachy, pręty, wszelkie kątowniki, płaskowniki itp. Niestety konstrukcja potrzebuje wskazanych wymiarów, a co najistotniejsze kształtu, w takim razie nie obejdzie się bez docinania, gwintowania, wyginania. Kieszonkowe narzędzia nie zawsze się nadadzą do tego typu prac oraz musimy wyszukiwać znajomych lub też specjalnych zakładów usługowych zajmujących się tym. Niewątpliwie przycięcie pręta, blachy lub też płaskownika stalowego nie stanowi znacznego kłopotu oraz można zrealizować to za pomocą stereotypowej szlifierki kątowej z dobrą tarczą, natomiast wygięcie blachy może być nieco trudniejsze - więcej sprawdzisz na http://promar-technika.pl/.

Zwłaszcza w wypadku kiedy ma ona grubość kilkunastu milimetrów, wypada użyć specjalnej maszyny, która pod naporem rzędu paru ton bez kłopotu nada wymagany kształt. Zapewne w każdym warsztacie znajduje się duża ilość niezbędnych oraz zarazem rozmaitego rodzaju narzędzi. Podczas przeróżnych prac niezbędne są wszelkie klucze, wkrętaki, pilniki, młotki oraz dużo innych. Najistotniejszym aspektem jest to, by były one jak najbardziej wytrzymałe oraz nie rozpadły się przy pierwszym użyciu. Wskutek tego także wykonuje się je ze stali, najczęściej nierdzewnej, ponieważ w momencie kiedy tak właściwie używane są np. na budowie muszą być odporne na różnorodne czynniki. Wykonane ze stereotypowej stali po dość krótkim czasie oraz styku z wodą rdzewieją oraz nie nadają się już do niczego - w wypadku spawania niezbędne są akcesoria materiały i urządzenia spawalnicze.

Prócz samych narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej, istotne są również narzędzia do obróbki materiałów stalowych. W większości wypadków są to już maszyny elektryczne takie jak piły, szlifierki, wiertarki oraz dużo pokrewnych. Należałoby doliczyć, że stal jest dość twardym materiałem oraz stereotypowe narzędzia ręczne mogą być zawodne. Podczas drobnych prac owszem są pożyteczne, natomiast gdy tworzymy większe konstrukcje musimy zaopatrzyć się w maszyny elektryczne, ponieważ te mają znacznie większą moc od naszych mięśni.

Dlatego jeśli potrzebujesz: artykuły spawalnicze, materiały do spawania, urządzenia spawalnicze, części eksploatacyjne do spawania czy, materiały eksploatacyjne do zgrzewania to koniecznie wejdź na stronę www http://promar-technika.pl/. Zapraszamy.

Nauka pływania

Nauka pływania

Wszechstronny rozwój dzieci pod okiem profesjonalistów

Każdemu rodzicowi musi zależeć na tym, żeby jego dziecko rozwijało się jak najlepiej od samego początku. Z troski dbania o pociechy powstały aktywne zajęcia dla dzieci, podczas których maluchy mogą zdobywać nowe zdolności sportowe, ciekawie spędzać czas, a także radować się ze wspaniale spędzonego czasu w gronie innych dzieci. Proponowane zajęcia, między innymi gimnastyka korekcyjna i gimnastyka ogólnorozwojowa są przeprowadzane pod okiem profesjonalistów. W związku z tym mama i tata nie powinni martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech. Każdy aspekt kontrolują wykwalifikowani trenerzy, którzy dopasowują rodzaj ćwiczeń do możliwości dzieci, oraz ich wieku.

Twoje dziecko interesuje się pływaniem? Być może ogląda z dużym zainteresowaniem mecze piłkarskie? Opłaca się wcielić w życie marzenie dziecka o staniu się pływakiem lub piłkarzem. Podstawowym szczeblem do profesjonalizmu jest nauka pływania lub piłkarskie przedszkole, w którym dziecko nabędzie podstawowe zdolności i będzie w stanie rozwijać się w sportowym kierunku.

Wszechstronny rozwój dziecka od dziecięcych lat jest niesamowicie ważny. Bardzo dobrze, że są tworzone profesjonalne placówki, z pomocą których dziecko pod okiem profesjonalistów może nabywać nowe zdolności sportowe, trenować swoje ciało, oraz hartować ducha. Istotne, żeby wszystko odbywało się w fachowy, dopasowany do umiejętności dziecka sposób. W ten sposób uda się zdobyć bardzo dobre rezultaty, a na twarzy malucha pojawi się uśmiech, a to zdecydowanaie jest najważniejsze.

Lifting Twarzy Katowice

Lifting Twarzy Katowice

Zabiegi odmładzające twarz z użyciem nici liftingujących z haczykami bądź nici PDO.

W klinikach czy gabinetach Medycyny Estetycznej możemy wykonać niechirurgiczny lifting twarzy. Najczęściej stosowanymi nićmi do liftingu twarzy są nici z haczykami. Nici PDO zakładamy zazwyczaj w większej ilości i ich celem jest podbudowanie szkieletu podskórnego na twarzy.

W Katowicach niechirurgiczny lifting twarzy jest wykonywany w wielu gabinetach i klinikach – ważne: należy pamiętać, że lifting powinien być wykonywany w sterylnych warunkach, aby zminimalizować maksymalnie ryzyko powikłań pozabiegowych.

Lifting Twarzy Katowice

Zabieg liftingu m.in. na terenie Katowic, ale także całego Śląska to podstawowy zabieg odmładzający twarz po 40 roku życia, jeżeli u danej osoby występują tzw. chomiki. Celem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, uzyskanie tzw. trójkąta młodości twarzy. Przy opadniętych chomikach twarz wygląda na zmęczoną, nieatrakcyjną, wręcz odstraszającą. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym.

Niechirurgiczny lifting twarzy jest podstawowym zabiegiem poprawy owalu twarzy. Polega na implantacji podskórnie nitek, których zadaniem jest przesunięcie opadającej skóry na twarzy w pożądane miejsce. Zadaniem nitek PDO jest usztywnienie tego szkieletu. Sam zabieg jednymi czy drugimi nitkami jest zdecydowanie skuteczniejszy niż lifting twarzy przy użyciu HIFU. Efekty zabiegu przy użyciu nitek zauważalne są natychmiast, pełny efekt jest widoczny po kilkunastu dniach.

Lifting twarzy możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegów przy użyciu nitek u mężczyzn jest tak samo skuteczny jak u kobiet.

Polidioksanon to biodegradowalna nić syntetyczna, niepowodująca reakcji alergicznych. Biodegradacja odbywa się w procesie hydrolizy i trwa zazwyczaj między 6 a 8 miesięcy. Chemicznie polidioksanon to syntetyczne włókno otrzymywane w procesie polimeryzacji z otwarciem pierścienia monomeru p-dioksanonu. W warunkach in vivo polidioksanon ulega powolnej hydrolizie, tworząc monomery kwasu 2-hydroksy-etoksyoctowego. Monomery ulegają dalszemu rozkładowi, w wyniku którego otrzymujemy wodę i dwutlenek węgla – związki obojętne dla organizmu i całkowicie resorbowalne przez skórę.

Niechirurgiczny lifting twarzy nićmi.

Niechirurgiczny lifting nićmi można stosować wielokrotnie, zazwyczaj w odstępach około 18 miesięcy, można stosować jako wręcz profilaktykę przed chirurgicznym, inwazyjnym liftingiem twarzy, czyli klasyczną operacją. U osób po czterdziestym roku życia zastosowanie nitek jest bardziej zauważalne od razu, ponieważ poza poprawą owalu twarzy wygładza też zmarszczki. W przypadku zmarszczek w postaci głębokich bruzd nici także są jak najbardziej skuteczne.

Nici umieszczone są na sterylnych igłach i wprowadzane są w głąb skóry za pomocą igły chirurgicznej lub najczęściej kaniuli. Technika ich aplikacji opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry. Nici Strong, Barb, nici 3D, 4D lub 6D to różne określenia nici posiadających haczyki, które rozłożone są gęsto dookoła niej w jednym, dwóch lub w wielu kierunkach. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO. Zadaniem haczyków jest uniesienie obwisłej skóry. Nici z haczykami stosuje się zazwyczaj do poprawy wyglądu owalu twarzy, kształtu żuchwy, zniwelowania zmarszczek na czole i skorygowania linii brwi.

Należy jednak brać wszystkie ewentualności pod uwagę i zachować wszelkie środki ostrożności.

Ajurweda sklep internetowy – Lubieeko.pl

Ajurweda sklep internetowy - Lubieeko.pl

Czym jest Ajurweda?

Ajurweda jest jedną z najstarszych znanych nauk leczniczych. Świadczą o tym notacje w księgach wedyjskich, które są najstarszymi notacjami cywilizacji ludzkiej. Od 1979 roku jest honorowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako koncepcja zdrowia i terapii.

Dlaczego Ajurweda:

• wiedza, która liczy nieomalże 5000 lat

• atrakcyjna i błyskotliwa nauka mówiąca jak zdrowo i pomyślnie żyć

• ma prawo skorzystać z niej ktokolwiek

• holistyczna, integralna - patrzy na wszelkie poziomy człowieka

• daje dużą świadomość, siebie, swojego ciała

• jak się ją przyjmie, ugości - przynosi zdrowie i przyjemność

• zgodna z naturą

Dlatego też, coraz to częściej jest także określana „medycyną przyszłości”. Spowodowane jest to dojrzewającym zamiłowaniem mieszkańców Zachodu, jacy poszukują i praktykują coraz to częściej naturalne sposoby utrzymania witalności i jego leczenia.

Kluczowym zamiarem ajurwedy jest „utrzymać zdrowie zdrowych i uzdrawiać choroby chorych” Charaka Sutra Samhita.

To oznacza, że jej zamiarem jest osiągnięcie zdrowia przez dążność do stanu równowagi i harmonii, ale nie przez złagodzenie objawów choroby, ale uwzględniając wszelkie atrybuty życia - fizyczne, umysłowe i duchowe. Właśnie w tym tkwi wspaniałość i piękno Ajurwedy, że jest to całościowy, holistyczny system - wypróbuj też ajurweda sklep.

Ajurweda jest zatem mądrością w pełni poświęconą zdrowiu, która uczy jak na co dzień o nie zadbać na różnych płaszczyznach, a też jest nauką mówiącą w jaki sposób zwalczać choroby, kiedy się pojawią i jak zapewnić sobie wewnętrzny rozwój. Ajurweda nie jest trudna, ale czasem na początku ma prawo uczynić trudności, gdyż potrzebuje od praktykującego przejęcia odpowiedzialności za swój stan zdrowia.

Medycyna ajurwedyjska i zioła ajurwedyjskie są po największej części skoncentrowane na profilaktyce zdrowia. W wypadku chorób najogromniejszy wynik osiąga w pierwszych fazach ich rozwoju. W wypadku zaawansowanych dolegliwości znacznie bardziej łagodzi efekty uboczne i skraca czas rekonwalescencji.

Stosuje ona prawdziwe sposoby leczenia. W najwyższym stopniu popularne to ziołolecznictwo, rekomendowana herbata ajurwedyjska, zabiegi dezynfekujące w tym masaże ajurwedyjskie, należycie odpowiednia dieta, prawidłowy sposób konsumowania posiłków, zmiana stylu życia, odpoczynek i odprężenie, medytacja, programy oczyszczania, ćwiczenia fizyczne, ćwiczenia oddechowe, pracę z emocjami, inne…

Zgodnie z Ajurwedą wszystko w przyrodzie składa się z pięciu elementów: powierzchni, powietrza, ognia, wody i ziemi. Po pewnym czasie te detale łączą się ze sobą, tworząc trzy podstawowe cechy, które w Ajurwedzie oznaczamy „doshami”. Posiadamy następujące dosze jak: vata, pitta, kapha. Te trzy cechy są wszędzie: w roślinach, w zwierzętach, a też w nas.

Każda dosza ma swoje specyficzne cechy, dominujące detale, lokalizację w ciele, rolę, odniesienie do zmysłów, odniesienie do emocji, przyczyn które ją zaburzają, tendencje do chorób, sposoby ich równoważenia.

W stanie zwyczajnym nasze dosze pracują w równowadze, wiemy w owym czasie, że jesteśmy zdrowi i radośni. W stanie nienaturalnym dosze są niezrównoważone bądź podwyższone, co jest nadrzędnym powodem powstawania chorób. Chcesz więcej? Sprawdź ajurweda sklep internetowy i rozpocznij zdrowo żyć! Zapraszamy na Lubieeko.pl

Fotograf Rybnik, Dariusz Maciejewski, fotograf ślubny Rybnik

Fotograf Rybnik, Dariusz Maciejewski, fotograf ślubny Rybnik

Planujesz ślub i wesele? Poszukujesz profesjonalnego fotografa? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą - jako fotograf ślubny rybnik zapewniam zdjęcia ślubne z całego dnia, zaczynając od przygotowań, na oczepinach kończąc.Przepiękne i profesjonalnie wykonane fotoksiążki zarówno dla Was, jak i dla rodziców. Jako wasz przyszły fotograf ślubny żory mam także możliwość wykonania zdjęć z drona. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu: . Z przyjemnością się z Wami spotkam aby omówić Wasze oczekiwania 🙂

Remonty Chorzów

Remonty Chorzów

Remonty Chorzów, a także remonty Katowice i globalnie na Śląsku to nasza specjalność. Cyzelowanie wnętrz a więc malowanie to wybitnie wart podkreślenia czynnik budowy domu czy remontu mieszkania. Nie tylko dlatego, że jest to ostatnia z prac, jakie musimy wykonać przed przeprowadzką, ale także dlatego, że to wykończenie przesądza o tym, jak będzie Nam się rezydowało. Przy aktualnej technologii i wielkiej ilości materiałów budowlanych, sporządzenie tych prac samemu jest rzeczą mozolną. Ważny jest tez okres, którego nie zawsze mamy dosyć na remont czy wykańczanie. Dlatego proponujemy Państwu nasze usługi remontowe w Katowicach takie jak: malowane, murowanie,układanie desek podłogowych, podwieszane sufity na terenie takich miast jak Chorzów, Katowice, Tychy, Mysłowice, Mikołów oraz innych miast Górnego Śląska. Zapraszamy do współpracy z fachowcami.

Ratownictwo Górnicze – System łączności bezprzewodowej Resys

Ratownictwo Górnicze - System łączności bezprzewodowej Resys

System Resys, który został zaprojektowany i stworzony przez jednostkę 2RHP to odpowiedź na potrzeby komunikacji dla ratownictwa górniczego. System gwarantuje możliwość radiowej łączności między ratownikami (system używa technologii full duplex, która użytkowana jest też w telekomunikacji - oznacza to, że Resys zezwala na równoległą komunikację w obie strony). Prócz tego Resys zezwala na sprawdzanie funkcji życiowych oraz namierzanie poszczególnych odbiorników. Resys jest swojego rodzaju centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w kłopotliwych warunkach w jakich zazwyczaj jest potrzebne ratownictwo górnicze.

Z Resys korzystają nie tylko ratownicy górniczy, ale też sami górnicy - kopalnie z przyjemnością inwestują w tego rodzaju komunikację, jaka nie ogranicza górników, jednocześnie dając im praktyczne, skuteczne i nowoczesne narzędzie do komunikacji - zarówno w czasie codziennej pracy, intensyfikując tym samym skuteczność i zdolność produkcyjną górników, jak też w czasie wypadków lub sytuacji kryzysowych, kiedy Resys przydaje się dla ratowników.

System wspierający ratownictwo górnicze Resys to obecnie jeden z najbardziej odkrywczych systemów poświęcanych wspierających ratownictwo górnicze w kłopotliwych warunkach - potwierdzają to liczne certyfikaty a też nagrody, które pozostały przyznane dla przedsiębiorstwa 2RHP.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze stroną www 2rhp.pl gdzie przybliżamy jaki wpływ ma na ratownictwo górnicze nasz system RESYS. Zapraszamy.