Rekomendowany fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Usługa Google dająca możliwość dodanie wnętrza Twojej firmy do wizytówki w mapach Google. Wirtualna wycieczka pozwala zabrać potencjalnych klientów do do Twojego biura, sklepu lub salonu. Utworzenie wirtualnej wizytówki Twojego biznesu w mapach Google pozwoli całkowicie zintegrować Twój biznes z pozostałymi usługami Google w internecie. Dzięki dodanie wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twoja firma zostanie bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania, a więc polepszy pozycjonowanie twojej strony internetowej. Od lat tworzę wirtualne spacery dla biznesu, a moje realizacje możesz obejrzeć na moim blogu, polecam. Widoczność strony internetowej jest bardzo ważna by dotrzeć do internautów – moje wirtualne spacery polepszą widoczność Twojego biznesu w sieci i będzie idealnym punktem promocyjnym zwiększającym sprzedaż i wzbudzającym zaufanie internatów do Twojego biznesu. Usługa Street View staje się idealnym narzędziem do promocji. Nazywam się Jacek Żak i posiadam studio fotograficzne, ponadto jestem rekomendowanym fotografem Google. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz software. Wirtualne spacery wykonuję na terenie całego kraju, a głównie w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Szczecinie. Zapraszam do skorzystania z moich usług, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Oferuję kompleksową usługę wraz ze zintegrowaniem zrobionego wirtualnego spaceru do wizytówki biznesowej w mapach Google.

Włoska ceramika sanitarna

Włoska ceramika sanitarna

Wizyta w salonie wyposażenia łazienek może przyprawić o zawrót głowy, bo wybór produktów i ich uroda są naprawdę imponujące. Do wyboru mamy umywalki ceramiczne, kamienne , stalowe, drewniane i z wielu innych materiałów. Każda z nich posiada swój oryginalny image i styl.absolutny prym w designie artykułów łazienkowych, a w szczególności w ceramice sanitarnej wiodą producenci włoscy. Co proponują włosi w ceramice sanitarnej? Nie ma kształtu, wzoru czy koloru który umknął by uwadze renomowanym projektantom oraz fabrykom takim jak: Globo czy Artceram. Włoski design to wyszukane wzornictwo, funkcjonalność i stylowa prostota. Kreowanie wyjątkowych, pięknych, ponadczasowych i prestiżowych przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że przy tym bardzo różnorakich. Włoscy producenci zaskoczą nas bogatą paletą kolorów, form, kompozycji oraz różnorodności swojej wysokiej jakości oferty. Pamiętajmy jednak, że to nasza łazienka i to my będziemy w niej spędzać czas a więc to przede wszystkim nam ma się podobać!

Badania marketingowe

Badania marketingowe

Zbierasz dane o konkurentach rynkowych? Chcesz wiedzieć, czy twoja spółka jest dobrze widziana przez partnerów? A może potrzebujesz sprawdzić stan wiedzy swoich wspólników? Doskonałym sposobem jest zrealizowanie ankiet za pośrednictwem naszego serwisu Ankieter.pl. Z nami w mgnieniu oka i bez zbędnych problemów założysz ankietę, roześlesz do respondentów, zbierzesz i przeanalizujesz efekty, zrealizujesz, analiza rynku. Bez trudów dowiesz się co inni myślą o przedmiocie, który cię interesuje. Ankiety nie mają limitów ilościowych. Możesz z powodzeniem dołączyć zdjęcie, film czy też opublikować ankietę w dowolnym serwisie internetowym. Ankieter.pl

Biuro rachunkowe Reda

Biuro rachunkowe Reda

Firma Ankora to znakomita i profesjonalna oferta dla firm szukających dobrej obsługi w obrębie ksiąg fiskalnych, kadr, płac i ogólnie księgowości. Pracujemy od ponad piętnastu lat, realizując różnego rodzaju sprawy z obszaru prowadzenia księgowości dla przedsiębiorstw, instytucje i innych. Wykonujemy usługi także dla klientów polskich, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, jednostek prywatnych i spółek. Ciągle się edukujemy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim wymogom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Prosimy o kontakt z naszym biurem celem omówienia detalów współpracy.