Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Przedsiębiorstwo Siat-Stal to producent siatek ogrodzeniowych i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy od roku 2003, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep internetowy z produktami do grodzenia posesji.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym e-commerce można zmodyfikować przez wybór rozmiaru, koloru czy rodzaju wykończenia. Poniżej przestawiamy najważniejsze pozycje z naszego sklepu online.

Siatki ogrodzeniowe to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki powlekane i ocynkowane. Możemy też wyróżnić siatki zgrzewane, plastikowe, hodowlane, czy leśne.

Następnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki, podmurówka oraz sztachety blaszane.

Innym wartym uwagi produktem z naszego serwisu są maty taśmy osłonowe, druty kolczaste oraz sztachety metalowe.

Liczba oferowanych produktów jest niezwykle duża, dlatego też służymy specjalistycznym doradztwem przy doborze najlepszych produktów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się rewelacyjnie do grodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych obszarów przemysłowych.

W naszym e-sklepie warto wyróżnić działy Bestsellery oraz Wyprzedaże, gdzie prezentujemy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają atrakcyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepie online.