Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Przedsiębiorstwo Siat-Stal to producent siatek ogrodzeniowych i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy od roku 2003, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep internetowy z produktami do grodzenia posesji.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym e-commerce można zmodyfikować przez wybór rozmiaru, koloru czy rodzaju wykończenia. Poniżej przestawiamy najważniejsze pozycje z naszego sklepu online.

Siatki ogrodzeniowe to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki powlekane i ocynkowane. Możemy też wyróżnić siatki zgrzewane, plastikowe, hodowlane, czy leśne.

Następnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki, podmurówka oraz sztachety blaszane.

Innym wartym uwagi produktem z naszego serwisu są maty taśmy osłonowe, druty kolczaste oraz sztachety metalowe.

Liczba oferowanych produktów jest niezwykle duża, dlatego też służymy specjalistycznym doradztwem przy doborze najlepszych produktów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się rewelacyjnie do grodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych obszarów przemysłowych.

W naszym e-sklepie warto wyróżnić działy Bestsellery oraz Wyprzedaże, gdzie prezentujemy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają atrakcyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepie online.

Drzwi białystok

Drzwi białystok

To co nas opisuje to doświadczenie i pasja. Bardzo ważne dla nas jest aby każdy klient był zadowolony, dlatego cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Nasze drzwi, podłogi i meble drewniane są najwyższej jakości a usługi montażu są wykonywane przez doświadczonych montażystów. Drzwi są tym elementem domu, który opisuje charakter właściciela, jak również chronią przed warunkami atmosferycznymi i hałasem. U nas znajdą Państwo drzwi zewnętrzne i wewnętrzne spełniające wszystkie oczekiwania. A nasze podłogi i meble drewniane nadadzą naturalny klimat i ciepły wystrój każdym pomieszczeniom. Tylko u nas drewniane podłogi oferują najwyższą jakość i trwałość. Zapraszamy do Białegostoku!

Telekwiaciarnia Białystok – florystyczna poczta, kwiatowa dostawa

Telekwiaciarnia Białystok - florystyczna poczta, kwiatowa dostawa

Awangardowe bukiety w niskiej cenie i właściwie przygotowane wieńce na pogrzeb proponuje nasza kwiaciarnia wysyłkowa Białystok. Na koncie posiadamy setki zrealizowanych zamówień dostarczonych zawsze terminowo, tysiące zadowolonych klientów a także wypracowaną przez wiele lat pozytywną renomę w środowisku. Dowozimy kwiaty z dostawą Białystok w dowolnych wzorach, kolorach, dostosowane do potrzeb klienta, z ciekawie dobranym projektem oraz wykonanym przybraniem. Więcej informacji na stronie internetowej kwiaciarni lub pod numerem telefonu 85 874 60 52.

Adrian Gudewicz – fotografia. białystok.

Adrian Gudewicz - fotografia. białystok.

Fotograf ślubny. – podlasie.CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ ADRIAN GUDEWICZ – FOTOGRAF Białystok.Od kilku lat zajmuję się zdjęciami ślubnymi. – na początku było to zwykłe zainteresowanie, zabawa, zatrzymywanie momentów na zdjęciach i powiem Wam, że choć nigdy o tym nie marzyłem to dziś hobby przerodziło się w pasję, który nie każdy ma szansę – kochać.

obecnie zajmuję się głównie fotografią ślubną. Kocham fotografować ludzi ,które im obcują. zatrzymywać chwilę o Was – dla Was.Być fotografem w Białymstoku, jest to dla mnie wielki zaszczyt i szacunek, gdy młodzi ludzie zawierzają mi zapisanie na zdjęciach jeden z najważniejszych dni w Ich życiu.

Zapraszam również do odwiedzeniamojej profilu naFacebooku i instagramie

Fotografia ślubna Białystok powinna ukazywać ulotność, wydobywać uczucia z każdego gestu, czy to będzie radość, smutek czy nawet zerknięcie - powinna zamrozić chwilę, budować wspomnienia nie tylko dla pary młodej ale dla całych pokoleń, historii dla całej rodziny

Wypożyczalnia rowerów białystok

Wypożyczalnia rowerów białystok

W Polsce istnieje dużo interesujących miejsc, jakie rzeczywiście warto jest odwiedzić oraz zobaczyć i wprost odczuć ich atmosferę na własnej skórze. Zdecydowana większość turystów jednak nierzadko odbiera sobie część tejże wyjątkowej przyjemności, bo popełnia ona tenże błąd, iż odwiedzają oni wszystko, podróżując samochodami lub środkami masowego transportu nawet na najmniejszych odległościach. Odcinają się oni w ów sposób od faktycznie dużych wrażeń i odczuć, dostarczanych poprzez bezpośredni związek z przyrodą. Szczególnie, jeśli chcemy się wybrać w naprawdę wyjątkowe oraz nieskalane pracą człowieka tereny, jak okolice Białegostoku oraz przenieść się na następny środek lokomocji, a mianowicie na rowery Białystok - Supraśl. Nikt absolutnie nie każe nam na wczasy wozić ze sobą swego roweru, bo również na tenże kłopot odnajdzie się niezwykle łatwe rozwiązanie. Jakie? Wypożyczalnia rowerów Białystok, rzecz oczywista. Umożliwi to nam rozkoszować się swobodą drogi na rowerze bez potrzeby wożenia go wszędzie ze sobą. Cena za to jest mała, natomiast przyjemność jest rzeczywiście wielka. Organizujemy również spływy kajakowe rzekami Podlasia. Serdecznie zapraszamy.

Kajaki

Kajaki

Od niepamiętnych czasów woda stanowiła dla człowieka dosłownie źródło życia pod każdym możliwym względem. To w pobliżu dużych zbiorników wodnych budowano osady, które bez nich nie byłyby zdolne pracować oraz utrzymywać się. Wiązało się to przecież także z pewnymi ograniczeniami, które w praktyce okazywały się być dość wielkie. Obecność praktycznie niemożliwej do pokonania przez ludzi wody sprawiała, że konkretne osady ludzkie były od siebie odizolowane, co uniemożliwiało rozwój handlu i migrację ludności. Niewątpliwie był to spory problem, któremu trzeba było zaradzić, żeby móc się rozwijać oraz podporządkowywać sobie świat wedle życzenia. Dlatego też z czasem ludzkość nauczyła się budować łodzie, które gwarantowały jej pewną podróż. Mimo upływu tysiącleci, łodzie nadal są mniej czy bardziej takie same. To między innymi na ich budowie koncentruje się praca naszej marki. Naszym klientom oferujemy ciekawe rowery wodne, kajaki oraz łodzie canoe jak i ślizgawki, jakie zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Dużo o nas dowiesz się z naszej witryny internetowej www.mokol.com.pl Odwiedź ją koniecznie, żeby poznać ją dobrze.

Akcesoria meblowe wysokiej jakości

Akcesoria meblowe wysokiej jakości

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja garderoba była bardziej funkcjonalna oraz pojemna? A może taki kłopot dostrzegasz w kuchni, gdzie wiecznie masz kłopot z przechowywaniem najróżniejszych akcesoriów i ich szybkim lokalizowaniem? Zainteresuje Cię wobec tego oferta naszego sklepu www, jaki oferuje dodatki meblowe. Odnajdziesz pośród nich sporo systemów stworzonych z myślą o garderobie (np. wieszaki, półki, pantografy), kuchni (ociekarki, szafki typu cargo, wkłady szufladowe) oraz wielu innych przydatnych w domowych pomieszczeniach. Sprawdź jak najprędzej naszą bieżącą propozycję i sam się przekonaj, że trudno Ci będzie wyszukać lepsze rozwiązania.

W naszym sklepie możesz kupić:

- akcesoria do szafek

- półki podblatowe

- maty dekoracyjne

- nogi meblowe

- i wiele więcej.

Wiadomości ekonomiczne

Wiadomości ekonomiczne

Istotnie dobrze posiadać własne zaoszczędzone kwoty Tkwimy wizją pozyskania funduszy z GPW Na samym początku angażujesz mniejsze sumy. One w kolejnych etapach przynoszą większe zyski . Oczekujesz sobie radzić dobrze i znacząco. Tak żeby non-stop osiągać pokaźne sumy do wypłaty. Przeanalizuj wiadomości ekonomiczne, które przeczytasz na serwisie Znajdziesz tu. My pomożemy CI wyjść na szerokie wody. Niech lęk nie ogarnie cię. Możesz skutecznie robić transakcje jeśli zapewnisz sobie wiedzę ekonomiczną od nas. Musisz być na bieżąco. Dzięki Znajdziesz tu, zapewnisz sobie dobry plan biznesowy. Wiadomości finansowe są z od rzetelnych firm. Porady i ogłoszenia. Raportuj wieści z rynku. Dokonuj obliczenia i szacuj korzyści

Fotografia przemysłowa Wojciecha Jakubiuka

Fotografia przemysłowa Wojciecha Jakubiuka

Gorąco zapraszamy wszystkich Państwa do niezwłocznego rzucenia okiem na twórczość Wojciecha Jakubiuka - co jak co, ale sesje portretowe, zdjęcia dokumentacyjne, fotografia przemysłowa, reportaże z konferencji albo zdjęcia ślubne Białystok są w wykonaniu tego człowieka niesamowicie udane. Ciężko tak naprawdę zbytnio się dziwić na podstawie zamieszczonego portfolio, że to aż taki kapitalny fotograf, przecież kocha swoją profesję, oprócz tego w trakcie kariery zdołał współpracować z Głosem Wielkopolski, Wprostem, Polityką, oprócz tego przez 6 lat był zatrudniony w Gazecie Wyborczej. To powoduje, iż Wojciech Jakubiuk to taki fotograf Białystok, który niewątpliwie jest bardzo godny zainteresowania. Należy jeszcze dodać, że zwłaszcza można go znaleźć na ślubach oraz weselach. Naprawdę wszyscy jego klienci wychodzą z takiego założenia, iż to właśnie on jest najbardziej odpowiednim wyborem jeśli wchodzi w grę fotografia w woj. podlaskim. Sporo więcej o fotografie na stronie www.Jakubiuk.com.

Tachometry

 tachometry

Nasz sklep oferuje technikę pomiarową, oraz różnego typu urządzenia do pomiarów. Jesteśmy firmą, która funkcjonuje obecnie kilka ładnych lat na rynku. Mamy stronę internetową, i to zwykle na niej prowadzimy sprzedaż naszych urządzeń ! Znajdziesz nas pod takimi tagami jak: anemometry, dalmierze, detektory gazu, kamery inspekcyjne, mierniki pola elektromagnetycznego pirometry, światłomierze, tachometry, termometry, urządzenia pomiarowe, wilgotnościomierze. Zawsze kierujemy się dobrem naszego klienta i staramy się, by miał radość ze zdobytego przedmiotu. Nasza obsługa techniczna jest czynna zawsze i możesz do nas napisać kiedy nie radzisz sobie ze sprzętem. Zapraszamy !