Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Ogólnie po szlakach przemiesza się ogromne ilości rzeczy. Wybierz niezawodny system transportowy lądowy - ciężarowy. Dlaczego? Zasada jest jedna : możemy. MaxTrans to ogromne. A niezawodne poglądy są z nami od 1996 roku i zawsze zajmowaliśmy się transportem międzynarodowym. Oferujemy głównie transport międzynarodowy po takich krajach Europy jak : Austria, Węgry, oraz Ukraina. Przedstawiamy dużą flotę pojazdów, które są w pełni wyposażone tak aby Państwa towar mógł być przewożony szybko i bezpiecznie dlatego też proponujemy nowoczesną łączność mobilną oraz lokalizatory samochodów GPS. Posiadamy normy ekologiczne EURO 3 oraz EURO5 więc dbamy o zdrowie. Dodatkowo posiadamy w naszej ofercie spedycję europejską i wojewódzką, jest to niezła propozycja opierająca się na wiedzy transportowej. Postaw na jakość, Sprawdź nas! Polecamy – posiadamy wyjątkowe usługi z dziedziny przewozu międzynarodowego i lokalnego ładunków. W ofercie ponadto: wynajem samochodów.

Transport Ukraina

Transport Ukraina

Najlepsze usługi z dziedziny przewozu międzynarodowego i lokalnego towarów. Oferujemy głównie transport międzynarodowy do takich krajów Europy jak :

Niemcy, Rumunia, Mołdawia, transport Grecja a także Czechy i Niemcy. Nasza firma istnieje od 1984 roku i zawsze specjalizowaliśmy się w transporcie. Posiadamy dużą flotę pojazdów, które są w pełni wyposażone tak aby Państwa towar mógł przemieszczać się szybko i bezpiecznie zawsze na czas dlatego też posiadamy stałą łączność GSM a także lokalizatory samochodów GPS.

Dodatkowo oferujemy spedycję międzynarodową i krajową, jest to rzetelna usługa oparta na wiedzy transportowej. Postaw na jakość, postaw na IMPET.

Naprawa turbosprezarek Mielec

Naprawa turbosprezarek Mielec

Wyjątkowa Naprawa turbin, która wykonywana jest wyjątkowo skrupulatnie. Głównie wykonujemy różne regeneracje ale również prowadzimy skup turbosprężarek. Jeśli masz dośc dotychczasowych napraw wykonywanych przez konkurencję - nie zastanawiaj się, przyjdź do nas. Nabyliśmy już ogromne doświadczenie w zakresie napraw. Nowoczesny sprzęt to nasz największy atut. Zero dziadostwa, dlatego że jest to strata Państwa i naszych pieniędzy, oraz czasu. Udzielamy gwarancji 12 miesięcy na usługi.

Zapamiętaj nasze dane - Turbosprężarki Mielec, woj. Podkarpackie. Prawdopodobnie to twoja ostatnia tak dobrze wykonana profesjonalna usługa.