Geodeta Ligota Tworkowska

Geodeta Ligota Tworkowska

Szukasz precyjnego Geodety z doświadczeniem? Skontaktuj się z geodetą Michałem Siemaszkiewiczem z Wodzisławia Śląskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Geodeta Czyżowice Michał doradzi Ci i pomoże w każdej dziedzinie geodezji. Tym czego potrzebujesz na pewno nie są definicje, tylko fachowa obsługa, dokładnie przystosowana do Twoich potrzeb.

Geodeta Skrzyszów uprawniony Michał Siemaszkiewicz przeprowadzi dla Ciebie różne usługi geodezyjno-kartografczne: mapy do celów projektowych, wytyczenia obiektów oraz przyłączy, obsługa geodezyjna budów, geodezyjne pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia granic, sporządzania map w formie cyfrowej.

Usługi geodezyjne przeprowadzane są terminowo i precyzyjnie, w atrakcyjnych cenach. Sprawdź teraz: geodezja wodzisław

Tłumaczenie niemiecki

Tłumaczenie niemiecki

Czynnie tłumaczeniem paramy się niemalże od czterech lat. Uczyliśmy się na uniwerkach jak np.: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Zielonogórski. Szczególny nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki ( tłumaczenia ustne i pisemne) ponieważ większość z nas to absolwenci germanistyki. Jako tłumacze borykamy się niezwykle często ze sporymi wyzwaniami translacyjnymi, jednak nie odstręczają nas nawet najdziwniejsze terminy (były już nawet takie kuriozalne pojęcia jak tuba, tendencyjność, sygnatura, sklero). Jednak tłumaczenie niemieckie nie stanowi dla nas problemu, ponieważ jesteśmy nie tylko konkretnie wykształceni, ale podczas tłumaczenia wspieramy się na weryfikatorach (jak na przykład doradca inwestycyjny, księgowy, operatorzy urządzeń do obróbki cieplnej chemikaliów, robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni), którzy dokonują weryfikacji sporządzonego tłumaczenia. Możesz spokojnie powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego dokumentu bez względu na to skąd jesteś (mieliśmy już interesantów z miast Sochaczew, Trzebinia, Węgorzyno), jakoże obsługujemy na terenie całego kraju (kałdun).