Hurtownia płyt meblowych

Hurtownia płyt meblowych

W produkcji mebli wykorzystywane są technologie, które pozwalają spełniać wymagania klientów w zakresie jakości produktów a także ich elegancji oraz atrakcyjnych cen. Produktem, który bez problemu łączy te aspekty są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie dają gwarancji wytrzymałości. Zagwarantować mogą to, oprócz doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane technologie produkcji oraz wykorzystanie sprawdzonych składników , w tym klejących. Spełniające powyższe wymagania płyty, odnajdą Państwo właśnie u nas.

Dziś jesteśmy największą hurtownią płyt na obszarze Opolszczyzny. Szeroki wybór nie oznacza jednakże, że wśród naszych produktów spotkacie Państwo płyty meblowe jakie tylko branża stolarska zna. My współpracujemy z wyłącznie renomowanymi dostawcami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedanych produktów, ale na ich poziom.

Jeśli mowa o wyborze naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroki wachlarz kolorów. Obok charakterystycznych odcieni drzew, jak jesion, jabłoń, czy rigoletto, nasze płyty meblowe produkujemy także w dość ciekawych i nieszablonowych odcieniach, jak cappuccino, ciemny fiolet, czy oberżyna. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są wysokiej klasy włókna drzewne, które w reakcji ze związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą zwartą i solidną strukturę. W trakcie produkcji istotną rolę odgrywa optymalna temperatura i ciśnienie, które mają wpływ na jakość płyty.

Obok tradycyjnych płyt oraz płyt laminowanych, wśród naszych produktów znajdą Państwo także niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użytecznych publicznie, jak chociażby szkoły czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań i równocześnie troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie zawarliśmy także płyty meblowe które są w praktyce całkowicie niepalne. Każda z naszych płyt posiada unijną klasyfikację, mówiącą o zachowywaniu się płyty podczas pożaru.

Pełen asortyment razem z oferowaną kolorystyką, mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie. Znajdą tam Państwo także dane kontaktowe. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Z chęcią pomożemy też podczas wyboru płyt, a także, jeśli mają Państwo życzenie, dowieziemy je pod wskazany adres. Szybkość realizacji zlecenia łączy się u nas z poziomem dostarczanych produktów.

Stoły składane

Stoły składane

Są takie miejsca, gdzie organizowane są rożne spotkania a ilość uczestników podlega wciąż rotacji. Prostym przykładem może być sala konferencyjna. Jak ją wyposażyć, żeby bez względu na ilość uczestników, zawsze wyglądała na zorganizowaną i odznaczała się estetyką? Świetnym pomysłem stają się stoły składane bankietowe. Jest to specyficzna grupa stołów, które wykorzystują specjalną składaną konstrukcję i równocześnie świetnie komponują się z otoczeniem. Właśnie takie stoły znaleźć można w naszym sklepie.

Czy takie stoły są solidne? Jeśli mowa o naszych stołach, niewątpliwie tak. Szczególną wagę przywiązujemy bowiem do odpowiedniej konstrukcji ramowej. Istotny dla nas jest sam jej projekt, który eksponuje najmniejsze detale jak też materiał, z którego jest wyprodukowana. Sprawia to, że rama jest wyjątkowo sztywna i równocześnie bardzo trwała. Wytrzymałość ta wiąże się również z zainstalowanym w ramie systemem składania. To właśnie on jest odpowiedzialny za optymalizację przenoszenia obciążeń konstrukcji oraz łatwość składania. W projekcie uwzględniliśmy fakt, że powinny składać się z łatwością. Zależało nam, żeby stworzyć projekt, który bez użycia siły pozwoli szybko i praktycznie w wyznaczonym miejscu rozstawić i złożyć dowolną liczbę stołów.

Następną wątpliwością, jaką chcielibyśmy rozwiać jest kwestia, czy przy nieustannym używaniu systemu składania stoły będą tak samo długo trwałe, jak stoły stałe. Wiele osób sądzi wręcz, że taka eksploatacja przełoży się na ich mniejszą trwałość. W rzeczywistości jednak ten problem nie dotyka naszych produktów. Gwarancją ich niezwykłej wytrzymałości są niewątpliwie zastosowane wzmocnienia oraz nowoczesne i sprawdzone technologie.

Oprócz gwarancji wysokiej jakości stołów, dajemy też gwarancję ich bezpiecznej dostawy. Naszym priorytetem jest, żeby zamówione meble trafiły pod dom klienta w idealnym stanie i zawsze wtedy, kiedy chce. Dlatego posiadamy własną flotę, która na nasze zawołanie jest praktycznie 24h na dobę. Od poszewki znamy nasze samochody i ręczymy za naszych pracowników. Proces realizacji w jak najkrótszym terminie u nas nie jest pustą obietnicą.