Artrak – tartak przewoźny

Artrak - tartak przewoźny

Witamy na stronie naszego tartaku mobilnego. Zajmujemy się, Trudnimy się, Paramy się cięciem drewna u klienta trakiem przewoźnym. Dojedziemy do wskazanego miejsca (głownie w województwie śląskim oraz opolskim) i wykroimy drewno na wskazane wymiary przez zleceniodawcę (np. więźba dachowa, deski itd.). Dzięki nam zaoszczędzisz czas i środki - nie będziesz musiał martwić się o transport drewna na tartak ponieważ tartak przewoźny przyjedzie do Ciebie. Nasz objazdowy tartak jest wyposażony w silnik spalinowy dzięki temu jesteśmy niezależni od prądu. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo w przecieraniu drewna dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży drzewnej. Chętnie nawiążemy współpracę handlową z tartakami i innymi firmami. Nasi klienci mogą liczyć na fachową i rzetelną obsługę.

Porady prawne Opole

Porady prawne Opole

Adwokat Rafał Krzysztof Ganowski serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą usług adwokackich. Większość naszej pracy to głównie świadczeniem wsparcia prawnego dla osób fizycznych, a również ciągłą obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Nasza specjalność to prawo cywilne oraz prawo rodzinne i pracy.

W naszej kancelarii znaleźli zatrudnienie wyłącznie dobrze wykształceni oraz wytrawni pracownicy, co jest gwarantem dużej jakości świadczonych usług. Gwarantujemy kompleksową ochronę prawną dla wszystkich Państwa spraw.

Zapraszamy na naszą stronę www po więcej wiadomości.

Kancelaria Adwokacka Opole

Kancelaria Adwokacka Opole

Kancelaria Adwokacka WK Adwokaci to grono wypróbowanych adwokatów i prawników.

Kluczowymi obrębami którymi zajmuje się nasza kancelaria są Prawo upadłościowe i naprawcze, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Prawo karne,

Spółki i prawo korporacyjne i Procesy transgraniczne.

Głównymi klientami kancelarii są przedsiębiorstwa z Opola i okolicznych miejscowości. Wyróżnia nas

Kompetencja, Odpowiedzialność oraz skierowanie na cel ustawionego przez klienta.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenie naszej strony www. Na niej znajdą Państwo szersze informacje o kancelarii adwokackiej WK Adwokaci.

PZU Jaworzno

PZU Jaworzno

Polisa na życie, ubezpieczenie samochodu bądź ubezpieczenia z tytułu wielu różnych życiowych zdarzeń to jedno z najważniejszych elementów, o jakie musimy zadbać. Na pewno każdy liczy na to, że jemu albo jego dobytkowi nic się nie stanie, niemniej jednak z przykrością muszę stwierdzić licho nie śpi i w żadnym wypadku nie wiemy co stanie się tuż za rogiem bądź co czeka nas za parę dni, miesięcy lub lat.

W związku z tym trzeba zadbać o wszelkie istotne ubezpieczenia Jaworzno, żeby posiadać pewność, że w razie jakichkolwiek dylematów my bądź nasza rodzina pozyska istotne pieniądze. Fundamentalny jest tutaj wybór ubezpieczyciela – ważne, żeby była to osoba, jaka ciągle dba o nasz biznes i której zależy, żebyśmy wyszli na tej transakcji jak najlepiej, bowiem wtenczas bezspornie jeszcze do niej powrócimy.

Schody drewniane Opolskie

Schody drewniane Opolskie

ASA Schody mający siedzibę w centrum Opolszczyzny zaprasza na własną witrynę www. Na niej ujrzą Państwo nasze realizacje schodów, które realizowaliśmy do tego czasu. W ofercie mamy także schody na baton, schody drewniane z przeróżnego rodzaju drzewa.

Nasza praca rozpoczyna się od projektowania wg Państwa wymagań, aż do końcowego montażu oraz wypróbowania jego jakości.

Atutami naszej firmy są rzetelność, precyzyjność, zaangażowanie oraz konkurencyjne ceny. Świadczymy dodatkowo usługi związane z tarasami.

Zapraszamy na naszą witrynę www po więcej informacji.

Fotograf Opole

Fotograf Opole

Studio Fotografii Garbowska wykonuje dla Państwa przepiękne reportaże ślubne. Jeśli stoisz przed poprawnym doborem osoby która wykona zdjęcia ślubne, jaki zarejestruje najistotniejsze sekundy w twoim istnieniu to bez zaprzeczania zadowolimy twoje fantazje. Posiadamy fachowy osprzęt oraz co najistotniejsze pasję do zdjęć.

Lata naszego doświadczenia to ogromna kwota spełnionych par. Wykonujemy zamówienia na obszarze województwa śląskiego oraz opolskiego. Gwarantujemy iż będą Państwo spełnieni w maksymalnym stopniu. Na ogół można nas zastać na ślubach i weselach komuniach czy sesjach plenerowych.

Serdecznie zapraszamy..

Transport mebli – ekspresowo i bezpiecznie

Transport mebli - ekspresowo i bezpiecznie

Ex-Trans jest firmą przeprowadzkową świadczącą szeroki zakres usług związanych z transportem mebli oraz szeroko pojętego transportu kołowego. Posiadamy ciężarówki zdolne do przewozu towarów o wadze do 24 ton. Nasi kierowcy mają wszystkie wymagane uprawnienia do pracy na terenie całej Unii Europejskiej. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klienta indywidualnego (przeprowadzki) jak i korporacyjnego (usługi transportowe). Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny bądź poprzez stronę internetową.

Księgarnia internetowa tropy.pl

Księgarnia internetowa tropy.pl

Księgarnia on-line tropy.pl promuje się wszystkim jacy poszukują odpowiednich książek. W sprzedaży mamy również wiele materiałów dydaktycznych. Nasza księgarnia proponuje doskonałe materiały edukacyjne w najlepszych cenach w kraju. U nas wyszukasz takie pomoce jak miniatury matematyczne podręczniki umożliwiające przygotowywać się do egzaminu 6 klasisty. W sprzedaży dodatkowo gry planszowe rozwijające intelekt dzieci i młodzieży.

Ujrzyj już dzisiaj co może zaproponować Ci nasza księgarnia internetowa.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na naszą witrynę internetowej po więcej wiadomości.

Fotografia ślubna Opole

Fotografia ślubna Opole

Studio Filmu i Fotografii Juar proponuje swoje usługi w zakresie filmu i fotografii. Przeprowadzamy wszelakiego rodzaju sesje zdjęciowe, nagrywanie filmów każdej wybranej przez naszych klientów okazji.

Wszystkie nasze prace realizujemy wyłącznie na wysokim jakości sprzęcie, tak aby wykonany produkt spełniał Państwa oczekiwania i był entuzjastycznie oglądany.

Do każdego zamówienia przystępujemy indywidualnie tak by spełnić oczekiwania każdego naszego klienta.

Serdecznie zapraszamy na naszą firmową witrynę internetową wszystkich, którzy od wykonanych fotografii i filmów oczekują głębi.

Hurtownia płyt meblowych

Hurtownia płyt meblowych

W produkcji mebli wykorzystywane są technologie, które pozwalają spełniać wymagania klientów w zakresie jakości produktów a także ich elegancji oraz atrakcyjnych cen. Produktem, który bez problemu łączy te aspekty są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie dają gwarancji wytrzymałości. Zagwarantować mogą to, oprócz doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane technologie produkcji oraz wykorzystanie sprawdzonych składników , w tym klejących. Spełniające powyższe wymagania płyty, odnajdą Państwo właśnie u nas.

Dziś jesteśmy największą hurtownią płyt na obszarze Opolszczyzny. Szeroki wybór nie oznacza jednakże, że wśród naszych produktów spotkacie Państwo płyty meblowe jakie tylko branża stolarska zna. My współpracujemy z wyłącznie renomowanymi dostawcami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedanych produktów, ale na ich poziom.

Jeśli mowa o wyborze naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroki wachlarz kolorów. Obok charakterystycznych odcieni drzew, jak jesion, jabłoń, czy rigoletto, nasze płyty meblowe produkujemy także w dość ciekawych i nieszablonowych odcieniach, jak cappuccino, ciemny fiolet, czy oberżyna. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są wysokiej klasy włókna drzewne, które w reakcji ze związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą zwartą i solidną strukturę. W trakcie produkcji istotną rolę odgrywa optymalna temperatura i ciśnienie, które mają wpływ na jakość płyty.

Obok tradycyjnych płyt oraz płyt laminowanych, wśród naszych produktów znajdą Państwo także niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użytecznych publicznie, jak chociażby szkoły czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań i równocześnie troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie zawarliśmy także płyty meblowe które są w praktyce całkowicie niepalne. Każda z naszych płyt posiada unijną klasyfikację, mówiącą o zachowywaniu się płyty podczas pożaru.

Pełen asortyment razem z oferowaną kolorystyką, mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie. Znajdą tam Państwo także dane kontaktowe. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Z chęcią pomożemy też podczas wyboru płyt, a także, jeśli mają Państwo życzenie, dowieziemy je pod wskazany adres. Szybkość realizacji zlecenia łączy się u nas z poziomem dostarczanych produktów.