Rehabilitacja dziecięca Andrychów

Rehabilitacja dziecięca Andrychów

Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Masażu „REHA-JUNIOR" w Kętach otworzyliśmy z troską o niemowlętach i dzieciach, przyszłych rodzicach oraz o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na odnowienie sił, odnowę ciała i duszy w zgodzie z naturą.

Najwyższy poziom naszych usług rehabilitacyjnych gwarantuje zespół profesjonalnych i wysoko wyszkolonych rehabilitantów w zakresie neurofizjologii dziecięcej oraz masażu. Poprzez ukończone szkolenia u najlepszych profesjonalistów nasi rehabilitanci mają umiejętności, dzięki którym mogą w kompleksowy i profesjonalny sposób współpracować z Państwem i Państwa dziećmi.

Prowadzimy terapię neurorozwojową niemowląt, rehabilitację dzieci oraz młodzieży. Plan terapii dostosowujemy indywidualnie do możliwości i potrzeb dziecka. Pozwala to zdobyć doskonałe wyniki terapii rehabilitacyjnej. Za każdym razem dążymy do tego, aby przez odpowiednią stymulację rehabilitacja kojarzyła się dziecku z fajną zabawą, radością i odkrywaniem własnych możliwości.

Pragniemy serdecznie zachęcić wszystkich naszych Klientów do skorzystania z usług gabinetu masażu. Gwarantujemy czas przyjemnego relaksu i wspaniałego odprężenia, dzięki profesjonalnym i komfortowym warunkom, w których wykonujemy zabiegi. Odpowiednio dopasowana muzyka sprawia, że łatwiej oderwać się od zgiełku codzienności, a świece i zapachy pobudzą wszystkie zmysły wprawiając w wspaniały nastrój. Masaż jest odpowiednią formą odpoczynku dla Waszego ciała.

Na zajęciach w Szkole Rodzenia REHA-JUNIOR dowiesz się ile i jakie zmiany odbywają się w Twoim ciele, jak rozpoznać symptomy porodu, jak urodzić bezpiecznie oraz świadomie kontrolować ciało. Nasza szkoła rodzenia zajmie się tym, że poznasz profesjonalistów. Odkryjesz tajniki prawidłowego karmienia, przewijania oraz kąpieli twojego maluszka.

Gimnastyka korekcyjna to terapia skierowana dla dzieci z defektami kręgosłupa, defektami klatki piersiowej, kolan, stóp. Profesjonalna terapia, zadba o to, aby Państwa pociechy rosły jak najlepiej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy Klientów z pobliskich miejscowości m.in. Kęty, Oświęcim, Andrychów, a także Bielsko-Biała.