Pamala – sklep z rękodziełem

Pamala - sklep z rękodziełem

Rękodzieło artystyczne to w obecnej dobie wyjątkowo rozwinięta sfera działalności twórczej. Dużo ludzi odkryło w tej dziedzinie natchnienie, a także metodę na zarabianie. Odkryto ogrom technik, jakie w ciągu lat zostały zapomniane, stworzono nowe sposoby wykonania. Dużo ludzi wytwarza w obecnej dobie tkaniny ozdobne, wytwarza ręcznie robioną biżuterię, ozdabia dzbanki w oryginalny sposób.

Nasza galeria rękodzieła Pamala spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów i prezentuje ogrom wytworów rękodzieła. Wśród nich można odnaleźć narzuty patchworkowe, wyroby wykonane hand made, wyroby zrobione techniką decoupage, ramki z drewna, obrazki olejne. Rękodzieło artystyczne jest naszym hobby i pracą.

Patchwork to metoda tworzenia rzeczy dużych z małych cząstek tkanin, którą stworzyły kobiety w czasach kryzysu w Szkocji. Dzisiaj patchwork jest artystyczną dziedziną, sposobem na pokazanie emocji, hobby wielu ludzi, a przede wszystkim sposobem na produkowanie rzeczy naprawdę wspaniałych i pięknych.